Dordrecht, Netherlands

Voorbereiding werkzaamheden Damplein gestart

De voorbereidingen voor de werkzaamheden aan het Damplein zijn begonnen. Het zijn onderzoeken naar onder andere kabels en het hoogteverschil. De werkzaamheden aan het plein starten 3 juli.
Robert van Loon | 9 juni 2017 13:08 | Aangepast op 9 juni 2017 13:08
Tijdens de werkzaamheden kan het voorkomen dat auto’s moeten omrijden of dat bestuurders naar een andere parkeerplaats opzoek moeten. De gemeente probeert de overlast wel te beperken.

Het plein wordt veranderd om het aantrekkelijker te maken. De betonnen afzettingen worden vervangen door heggen en er komen meer bomen. Ook wordt er rekening gehouden met de afwatering bij grote regenbuien.

Als alle werkzaamheden volgens plan verlopen is het plein op 15 november klaar.

Lees ook

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...

Wie wordt collega van Jessie? Ziekenhuis hoopt via speciale markt op nieuw zorgtalent

Met je gezicht op een campagneposter in een bushokje. Zo hangt Jessie Blom, assistent in de operatie...

Werkzaamheden aan spoorbrug zeven weken eerder klaar

De herstelwerkzaamheden aan de HSL-brug over het Hollandsch Diep zijn afgerond. Sinds november werd ...

Gemeenten gaan 'onzichtbare' daklozen tellen: 'Beter zicht nodig op groeiend probleem'

De negen gemeenten in deze streek gaan dit jaar meedoen aan een grote telling van dak- en thuislozen...

Vrouw die trucker (38) doodreed was afgeleid door exceptioneel transport

Tranen vloeien rijkelijk in de rechtszaal dinsdagochtend. Daar eist het Openbaar Ministerie (OM) een...