Dordrecht, Netherlands

Voorbereiding werkzaamheden Damplein gestart

De voorbereidingen voor de werkzaamheden aan het Damplein zijn begonnen. Het zijn onderzoeken naar onder andere kabels en het hoogteverschil. De werkzaamheden aan het plein starten 3 juli.
Robert van Loon | 9 juni 2017 13:08 | Aangepast op 9 juni 2017 13:08
Tijdens de werkzaamheden kan het voorkomen dat auto’s moeten omrijden of dat bestuurders naar een andere parkeerplaats opzoek moeten. De gemeente probeert de overlast wel te beperken.

Het plein wordt veranderd om het aantrekkelijker te maken. De betonnen afzettingen worden vervangen door heggen en er komen meer bomen. Ook wordt er rekening gehouden met de afwatering bij grote regenbuien.

Als alle werkzaamheden volgens plan verlopen is het plein op 15 november klaar.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Leerkracht zwaargewond na steekpartij tijdens musical

Corrado Francke | 16 jul 2025 23:20

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

19-jarige Tjech van RB Leipzig moet Schapekoppen aan doelpunten helpen

FC Dordrecht huurt Yannick Eduardo voor één seizoen van de Duitse topclub RB Leipzig. De boomlange s...

Neergestoken leerkracht buiten levensgevaar, maar schok blijft groot: 'Ik schaam me als ouder zijnde'

De allerlaatste schooldag van het jaar is een zwarte dag op basisschool Het Palet in Alblasserdam. D...

Nieuw orkest in de maak: Drechtstad en Prins Willem van Oranje stemmen af

De Drechtstad Muziekvereniging en Concertband Prins Willem van Oranje gaan samen verder als Concertb...

Egelopvang helpt recordaantal egels

De Egelopvang in Papendrecht heeft in 2024 een recordaantal van 1457 egels opgevangen. Nooit eerder ...

Eva en Timo willen huisartsenpraktijk starten: ‘Als iedereen waarnemer wordt, sterft ons vak uit’

Als jonge huisarts, net van de opleiding, meteen een praktijk overnemen of een eigen praktijk beginn...

Donderdag op TV Dordrecht: zomereditie Rijnmond Lokaal

De zomer is in volle gang en daarom zijn de tv-uitzendingen van Rijnmond Lokaal ook in een zomers ja...