gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voorlopig geen gevolgen voor Dordtse speelgoedzaken

Alle winkels van Bart Smit worden omgetoverd tot Intertoys. Toch heeft dat voorlopig geen gevolgen voor de Dordtse vestigingen. Daar zal speelgoedketen Intertoys in de nabije toekomst met vier vestigingen komen zitten.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Volgens Severine van Tuyll, woordvoerder van Blokker Holding, hoeven de winkels in de Dordtse stadskring niet bevreesd te zijn voor een sluiting. ¨Er gaan zeker situaties ontstaan waarbij de winkels elkaar overlappen doordat ze in hetzelfde verzorgingsgebied geraken. Dan zal er een overleg volgen tussen de eigenaren. Dan kunnen we nagaan of dat eventueel problemen gaat veroorzaken.¨


In Dordrecht gaat het dus om twee vestigingen van Bart Smit die in de toekomst verder gaan onder de naam Intertoys. Toch gaan klanten weinig merken van het verschil volgens Van Tuyll. ¨Ons aanbod blijft hetzelfde en doordat we ons richten op een merk, proberen we een nog sterker speelgoedmerk te worden.¨

Lees ook

businkoverledenpersoon

Politie vindt overleden persoon in huis

In een huis aan de Pluvierstraat in Dordrecht is zondagavond een overleden persoon gevonden. Wat er precies is gebeurd, is nog onduidelijk.

PSX_20260929_151615 (1)

Steekpartij na verkeersruzie, man en vrouw aangehouden

Bij een verkeersruzie aan de Pieter Zeemanweg in Dordrecht is dinsdagmiddag een man gestoken. Twee verdachten, een man en een vrouw, zijn aangehouden voor betrokkenheid bij het incident.

nanning

Hoe voorkom je een overval? Gemeente gaat juweliers helpen

De gemeente Dordrecht en de politie gaan in gesprek met juweliers in de stad over criminaliteit en wat daartegen te doen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in antwoord op raadsvragen. Het is een gevolg van overvallen die de laatste maanden in Dordrecht hebben plaatsgevonden op verschillende ondernemers.

gondelvaart prijsuitreiking

Nek-aan-nekrace om publieksprijs Gondelvaart: verschil van slechts 2 stemmen

In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: standbeeld van Kees Buddingh

Studio De Witt besteedt deze zaterdag aandacht aan de wens van een groep Dordtenaren een beeld in de stad te plaatsen van de Dordtse dichter en schrijver Kees Buddingh. Buddingh (1918-1985) kreeg onder meer bekendheid met zijn gedicht ‘De blauwbilgorgel’. Presentator Ben Corino spreekt met de aanjagers van het plan voor het Buddingh standbeeld, Ton Delemarre en Jacques Malschaert.

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.