gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voorlopig geen gevolgen voor Dordtse speelgoedzaken

Alle winkels van Bart Smit worden omgetoverd tot Intertoys. Toch heeft dat voorlopig geen gevolgen voor de Dordtse vestigingen. Daar zal speelgoedketen Intertoys in de nabije toekomst met vier vestigingen komen zitten.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Volgens Severine van Tuyll, woordvoerder van Blokker Holding, hoeven de winkels in de Dordtse stadskring niet bevreesd te zijn voor een sluiting. ¨Er gaan zeker situaties ontstaan waarbij de winkels elkaar overlappen doordat ze in hetzelfde verzorgingsgebied geraken. Dan zal er een overleg volgen tussen de eigenaren. Dan kunnen we nagaan of dat eventueel problemen gaat veroorzaken.¨


In Dordrecht gaat het dus om twee vestigingen van Bart Smit die in de toekomst verder gaan onder de naam Intertoys. Toch gaan klanten weinig merken van het verschil volgens Van Tuyll. ¨Ons aanbod blijft hetzelfde en doordat we ons richten op een merk, proberen we een nog sterker speelgoedmerk te worden.¨

Lees ook

drone molenlanden

Hoe moet jouw dorp er in de toekomst uitzien? Zuid-Holland vraagt het aan inwoners

Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.

papendrechtnieuwbouw

36 woningen en horeca: na ruim vijftien jaar wordt er eindelijk gebouwd op dit lege terrein

Al in 2012 gingen de oude panden naast het Papendrechtse gemeentehuis tegen de vlakte. Sinds die tijd deed het terrein vooral dienst als uitbreiding van het marktplein. Toch werd er altijd gesproken over de nieuwe invulling van het gebied en inmiddels is het zover: begin 2027 begint de bouw van een nieuw appartementencomplex.

foto onbeheerde tas

Stationshal Dordrecht tijdelijk dicht na vondst onbeheerde tas

De stationshal in Dordrecht is dinsdagmiddag tijdelijk afgezet geweest. Dit gebeurde na een melding van een onbeheerde tas. Een explosievenexpert kwam ter plekke voor onderzoek, maar in de tas zat niets bijzonders.

vastintunnelbusink

Vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

Een vrachtwagen is donderdagmiddag vast komen te zitten in een tunneltje in Dordrecht. Het gaat om de zogenoemde Blauwe Tunnel aan de Dubbeldamseweg Zuid.