Vaak willen mensen graag weten waar hun voorouders hebben gewoond, of ze een eigen huis hadden of huurden, hoe dat adres zich vertaalt naar hoe het er nu uitziet en of het huis er nog staat en er oude foto’s van zijn.
Het maakt niet uit of de voorouders in de 17e of in de 20e eeuw in Dordt hebben gewoond. Er zijn tal van bronnen waar men antwoorden kan vinden.
Tijdens de workshop leert men welke historische bronnen er zijn en hoe deze kunnen worden gevonden.
De verschillende workshops zijn afhankelijk van de zoekvraag. Zo betreft Workshop 1 op 13 november het wonen in Dordt na 1812 toen de burgerlijke stand werd ingevoerd. Workshop 2 op 20 november gaat over wonen in Dordrecht voor 1812. Tot slot kan men in Workshop 3 op 27 november meer te weten komen hoe het Kadaster werkt en hoe men daar kan zoeken naar bepaalde informatie.
Voor een workshop betaalt men 25 euro. Voor meer info kan contact worden opgenomen met 6474888.