Dordrecht, Netherlands

Voorrangsfout en van baan wisselen gaat mis

De hulpdiensten in de regio moesten donderdag meerdere keren ter plaatsen komen bij een tweetal ongelukken. Donderdagochtend botste twee auto's in Zwijndrecht op elkaar op het kruispunt Krommeweg en Bootjessteeg. De twee kwamen met elkaar in contact door een voorrangsfout.
Dennis Koorevaar | 26 mei 2023 13:52 | Aangepast op 26 mei 2023 13:52
Op hetzelfde moment waren ze bezig met het opleiden van verkeersregelaars, op hetzelfde kruispunt. Of dat iets met het ongeval te maken heeft is niet duidelijk. Wel is bekend dat er niemand gewond is geraakt.

's Middags ging het op de A16 mis, ter hoogte van de Drechttunnel richting Breda. Een voertuig wilde van baan wisselen en zag daarbij een medeweggebruiker over het hoofd. Het voertuig raakte te vangrail en raakte totalloss. De inzittende, waaronder een aantal kinderen, kwamen met de schrik vrij.

De vertraging vanuit Rotterdam richting Breda liep, net voor de avondspits al snel op.

Lees ook

Let op: plaatselijk dichte mist

Het KNMI waarschuwt vrijdagochtend voor dichte mist in het westen van het land. Verkeer kan hier hin...

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...

Veel auto’s door rood op dit kruispunt, bewoners ergeren zich groen en geel

“Als het licht op rood staat, moet je stoppen”, zegt Piet Ritmeester. Maar als de Hardinxvelder naar...

Anouk (21) maakt met buurtbewoners metersgrote muurschildering in eigen wijk

De 21-jarige kunstenaar Anouk Brand heeft met buurtbewoners een kale, saaie muur aan de Pijnenburg i...