gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voorstelling 'Het Boompje' in het theater

380f48ba9b4d611604f39d4db3972be6

Het kleine boompje wil graag net zo mooi zijn als de andere bomen. Daar gaat de voorstelling Het Boompje over zondag 16 december in Theater Inter Amicos.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het boompje is niet gelukkig met hoe ze eruit ziet en ze wil graag veranderen uiteindelijk komt heer wens in vervulling, maar niet hoe ze gedacht had...


Het Boompje is gebaseerd op een oud gedicht van Friedrich Rückert: Vom Baümlein, dar andere Blätter hat gewollt (1813), en het prentenboek: Het Boompje van Loek Koopmans (Wat tefens geïnspireerd is door hetzelfde gedicht).


De voorstelling is op 16 december om 13:00 uur en 15:00 uur bij Theater Inter Amicos. Kaarten kosten 7 euro en zijn via de website, bij Juffrouw Pollewop, Kinderboekwinkel De Giraf en Speelotheek Pip & Zo te verkrijge.

Foto: Moon Saris

Lees ook

ek winnaars pkc

Nederlandse korfballers, met vijf PKC'ers in de ploeg, winnen opnieuw EK

Vijf PKC'ers zijn met de Nederlandse korfbalploeg Europees kampioen geworden. In de finale werd België zaterdag met 27-12 verslagen.

Ben Corino Studio De Witt

Toename ziekenhuisopnames na val bij kinderen? Arts vertelt erover in Studio De Witt

Arts-onderzoeker Ylonka Broere is zaterdag te gast in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM. In het uur van de hoofdgast, van 11.00 tot 12.00 uur, vertelt zij over onderzoek naar het voorkomen van onnodige ziekenhuisopnames van kinderen en jongeren na een val.

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.

cobra6politie

Tassen vol illegaal vuurwerk op slaapkamer en in garagebox: jongen (16) en vrouw (25) opgepakt

Op meerdere plekken in de regio is vorige week illegaal vuurwerk in beslag genomen. Het gaat onder meer om honderden cobra's, verschillende soorten shells en nitraten. Een 16-jarige jongen uit Dordrecht en een 25-jarige vrouw uit Arkel zijn aangehouden.

dagvaarding chemours

Stichting naar rechter om PFAS-vervuiling Chemours: ‘Veel mensen maken zich zorgen’

Stichting PFAS Vrij Green Claim start een civiele procedure tegen Chemours. De stichting wil de chemiegigant aansprakelijk stellen voor de PFAS-vervuiling in de omgeving van de fabriek, een einde aan verdere uitstoot en een financiële compensatieregeling.

n3

Let op: N3 twee avonden en nachten dicht

Rijkswaterstaat werkt donderdag- en vrijdagavond aan de N3. Zowel aan de Papendrechtse als aan de Dordtse kant zijn delen van de weg daarom afgesloten.