Dordrecht, Netherlands

Voorstraat Noord Festival komt eraan!

Zes podia, 30 bands, straattheater, lekker eten. Het is er allemaal weer op zaterdag 14 september op het Voorstraat Noord Festival.
Gert van der Steen | 9 september 2019 13:23 | Aangepast op 9 september 2019 13:23
De Popcentrale heeft ook weer een eigen podium. Daar zijn onder andere singer/songwriter Vera Baldé, Het Dijkt, bluesband Downtown Decatur en de partyfolkers Scotch te bewonderen.

Ook is er een bijzonder lichtkunstproject opgezet met het DaVinci College. Een aantal gebouwen op de Voorstraat wordt dynamisch uitgelicht.

Natuurlijk is er dan ook een afterparty. Vanaf 23.00 uur is er in Het Magazijn de officiële afterparty van Zwarte Lola. Daarvoor zijn wel kaartjes nodig.

Alle info en het complete programma is te vinden op VoorstraatNoord.nl.

Lees ook

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...