Dordrecht, Netherlands

Voorzitter Dordrecht Pride blijft toch

De Dordrecht Pride is ondertussen wel een begrip in Dordrecht. Begin oktober maakte voorzitter Lennart Lenskens bekend zijn voorzitterschap neer te leggen. Maar afgelopen maandag is hij op gesprek geweest bij de burgemeester, naar aanleiding daarvan toch gewoon voorzitter blijft.
Dennis Koorevaar | 6 november 2019 17:19 | Aangepast op 6 november 2019 17:19
Volgens Lennart is het onmogelijk om in acht weken een festival te organiseren en door het gesprek met Wouter Kolff hoopt hij ook meer tijd te hebben om de boel voor te bereiden.

Zoals het er nu uitziet kunnen we in ieder geval volgend jaar weer een nieuwe editie van de Pride verwachten. "Maar ik kan dat niet alleen," zegt Lenskens. "Als er mensen zijn die zich als vrijwilliger willen aanmelden, graag."

&t=27s

Lees ook

Brand wint in Italië en draagt zege op aan overleden moeder

Lucinda Brand heeft zondag op zeer overtuigende wijze de wereldbekerwedstrijd veldrijden op Sardinië...

Ongeneeslijk zieke Eva (5) ontsteekt lichtjes in kerstboom: 'Ik vind het fantastisch'

Samen met haar broertjes ontstak de terminale Eva (5) uit Dordrecht zaterdagmiddag de 25 duizend lic...

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...