Dordrecht, Netherlands

Voorzitter Museum 1940-1945 in Studio de Witt

Ben Corino RTV Dordrecht
Ook deze zaterdag kunt u weer luisteren naar Studio De Witt. Presentator Ben Corino heeft Ed Vermeulen, de voorzitter van Museum 1940-1945, te gast tijdens het tweede uur.
Redactie Streek 56 | 31 januari 2025 18:04 | Aangepast op 31 januari 2025 18:04
Om negen uur, tijdens het eerste uur, bespreekt Ben Corino de Holocaustherdenking van afgelopen maandag. Er zullen interviews te horen zijn met organisator Bertie Rodrigues en waarnemend burgemeester Peter van der Velden.

Verder in het eerste uur brengt clubwatcher Corrado Francke het laatste nieuws over FC Dordrecht en lanceert de Dordtse band De Plaag een nieuw album. De dichter van dienst is Swendeline Ersilia.

In het derde uur gaat het aan de Politieke Stamtafel onder andere over het spoorzone-overleg in Zwijndrecht en Dordrecht.

Studio De Witt is elke zaterdag tussen 9.00 uur en 12.00 uur te beluisteren op Drechtstad FM en Papendrecht FM.

Meest gelezen

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Redactie Streek 56 | 27 aug 2025 16:21

Lees ook

Verdediger Fonville na vier duels voor recordbedrag weg bij FC Dordrecht

De voetbal transfermarkt is in Nederland nog één dag open, dus doet ook FC Dordrecht nog snel zaken....

Nachtwinkels mogen er komen, maar welke ondernemer doorstaat de test?

Ondernemende nachtbrakers kunnen zich melden voor het runnen van een nachtwinkel in Dordrecht. Vanaf...

Rechter geeft Hans Klok gelijk: opbouw tent in Dordrecht mag beginnen

Illusionist Hans Klok mag zijn circustent opbouwen aan de Laan van Europa in Dordrecht. De rechtbank...

Twee autobranden in één nacht

In de Dordtse wijk Krispijn hebben in de nacht van maandag op dinsdag twee auto’s in brand gestaan. ...

Albert Schweitzer onderzoekt mogelijkheden voor bouw nieuw ziekenhuis

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht onderzoekt de mogelijkheden voor de bouw van een nieuw...

Inclusiviteit centraal tijdens massale maar gemoedelijke jubileumeditie Dordrecht Pride

Zaterdagmiddag lopen honderden mensen, waaronder de Dordste burgemeester Nanning Mol, samen voor de ...