Dordrecht, Netherlands

Vraag naar coronatesten ook in veiligheidsregio Zuid-Holland-Zuid toegenomen

De vraag naar coronatesten in de veiligheidsregio Zuid-Holland-Zuid is met 200 testen gestegen naar 800 per week. Dat blijkt uit de coronapersconferentie van de veiligheidsregio die donderdagochtend plaatsvond.
Nynke Cuperus | 10 september 2020 13:14 | Aangepast op 10 september 2020 13:14
Ondanks dat de vraag naar het aantal testen stijgt, zijn er op dit moment geen aanvullende maatregelen nodig. De ziekenhuisopnames zijn gelijk gebleven. Afgelopen week werden er twintig bron- en contactonderzoeken uitgevoerd in de regio. 90% van de mensen werkt daar volgens de veiligheidsregio uitstekend aan mee.

Boetes

In de regio Zuid-Holland Zuid zijn er sinds het begin van de coronacrisis 539 bekeuringen uitgedeeld, laat burgemeester Kolff weten. Daarnaast zijn er 452 formele waarschuwingen gegeven. In Dordrecht zijn er twee dwangsommen aan de horeca uitgedeeld. Dit gebeurde na meerdere waarschuwingen.

&t=2s 

Meest gelezen

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Corrado Francke | 12 nov 2025 20:03

Lees ook

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...

Problemen Jeugdwet Papendrecht ontdekt bij nog 14 gezinnen

Ook bij veertien andere gezinnen in Papendrecht is door de gemeente een te lage vergoeding uitgekeer...

CDA doet tóch mee aan verkiezingen Hardinxveld-Giessendam: 'Het kwartje viel precies de goede kant op'

Kiezers in Hardinxveld-Giessendam krijgen toch iets meer keuze dan gedacht: partij CDA staat onverwa...