gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrachtwagen gekanteld boven A15

Een gekantelde vrachtwagen op de N3 zorgde voor lange files. De wagen probeerde rond half 7 van de A15 de randweg richting Dordrecht op te draaien, maar dat mislukte. Volgens de politie raakte niemand gewond.

Carlijn Kruidhof |  | Aangepast op
Het voertuig kwam op de vangrail terecht. Zijn lading, oud ijzer, bleef daarin hangen, waardoor ook een deel van de A15 richting Rotterdam moest worden afgezet. 

“Omdat de vrachtwagen gekanteld was, zou er lading uit kunnen vallen, naar beneden op de A15”, zegt Maurijn van Witsen, staflid district West-Nederland Zuid bij Rijkswaterstaat.

Ook had de vrachtwagen diesel gelekt, maar omdat het niet in de berm was geraakt, was het eenvoudig op te ruimen. Van Witsen: “Er was weinig schade, maar veel vertraging.” Die liep op tot 2 uur.

De werkzaamheden waren om half 12 afgelopen, anderhalf uur eerder dan verwacht. De politie doet nog onderzoek naar de oorzaak van het ongeluk. 

Lees ook

pexelswandeling.png

Dit jaar geen avondvierdaagse in Sliedrecht

Geen avondvierdaagse in Sliedrecht dit jaar. Ondanks herhaaldelijke oproepen, is het de organisatie niet gelukt om genoeg vrijwillige verkeersregelaars te vinden. "Door dit tekort kunnen wij de veiligheid van de deelnemers en overige weggebruikers niet voldoende waarborgen", schrijft de organisatie Avondvierdaagse Sliedrecht. Deelnemers krijgen hun inschrijfgeld terug.

PSX_20260527_233207.jpg

Auto brandt uit in Papendrecht

In Papendrecht is woensdagavond laat een auto in vlammen opgegaan. De wagen stond geparkeerd aan de Stellingmolen.

fotoa16n3verhaal.jpg

Terug naar 80 kilometer per uur op A16 en N3? ‘Voorkomen dat we ziek worden’

De snelheid op de A16 en N3 bij Dordrecht moet terug naar 80 kilometer per uur. Daarvoor pleiten verschillende gemeenteraadsleden, die dinsdag enigszins teleur werden gesteld. “Dit zou een mooie eerste stap zijn.”

IMG-20260527-WA0038.jpg

Jonge drenkeling (18) gevonden in zwemplas, later in ziekenhuis overleden

De 18-jarige jongen die woensdag bewusteloos werd gevonden in de Dordtse zwemplas De Merwelanden, is in het ziekenhuis overleden. Dat meldt de politie. Het slachtoffer werd ter plekke gereanimeerd en is daarna met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Pands Seringenstraat.png

huisvesting

Voormalig vluchtelingenpand straks woonruimte statushouders: ‘Er is nog geen besluit’

De gemeente Papendrecht wil het voormalig asielpand aan de Seringenstraat gebruiken als woonruimte voor mensen met een verblijfsvergunning. Het gebouw moet vanaf dit najaar beschikbaar komen voor 25 tot 40 personen en zal een jaar beschikbaar blijven.

OPMA20260527 Moskee te klein.jpg

Op Pad Met Ad: Aksa Moskee bestaat 25 jaar, maar groeit te hard

De Aksa Moskee in Dordrecht heeft wat te vieren. Ze bestaan 25 jaar en daarom gaat presentator Ad van den Herik er op bezoek in de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad. Hij krijgt een rondleiding van Mehmet Uysal, de voorzitter van de moskee.