gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrachtwagen gekanteld boven A15

Een gekantelde vrachtwagen op de N3 zorgde voor lange files. De wagen probeerde rond half 7 van de A15 de randweg richting Dordrecht op te draaien, maar dat mislukte. Volgens de politie raakte niemand gewond.

Carlijn Kruidhof |  | Aangepast op
Het voertuig kwam op de vangrail terecht. Zijn lading, oud ijzer, bleef daarin hangen, waardoor ook een deel van de A15 richting Rotterdam moest worden afgezet. 

“Omdat de vrachtwagen gekanteld was, zou er lading uit kunnen vallen, naar beneden op de A15”, zegt Maurijn van Witsen, staflid district West-Nederland Zuid bij Rijkswaterstaat.

Ook had de vrachtwagen diesel gelekt, maar omdat het niet in de berm was geraakt, was het eenvoudig op te ruimen. Van Witsen: “Er was weinig schade, maar veel vertraging.” Die liep op tot 2 uur.

De werkzaamheden waren om half 12 afgelopen, anderhalf uur eerder dan verwacht. De politie doet nog onderzoek naar de oorzaak van het ongeluk. 

Lees ook

chemours

In deze gemeente hebben mensen het meeste PFAS in hun bloed

Zo’n driekwart van de Nederlanders had in 2025 te veel PFAS in het bloed. Dat meldt het RIVM. In Dordrecht waren de waarden bijna het slechtst van het hele land. Alleen rond de industrie in Zeeuws-Vlaanderen was het nog extremer.

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

businkbedrijfspandsmaragd

Veel rookontwikkeling na kortsluiting in bedrijfspand

In een bedrijfspand aan de Smaragd in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Een koelkast of een wasmachine heeft kortsluiting veroorzaakt waarna er veel rook is vrijgekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

businkkrakers

Krakers bezetten panden in binnenstad

Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.

drone molenlanden

Hoe moet jouw dorp er in de toekomst uitzien? Zuid-Holland vraagt het aan inwoners

Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.