gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrachtwagen gekanteld boven A15

Een gekantelde vrachtwagen op de N3 zorgde voor lange files. De wagen probeerde rond half 7 van de A15 de randweg richting Dordrecht op te draaien, maar dat mislukte. Volgens de politie raakte niemand gewond.

Carlijn Kruidhof |  | Aangepast op
Het voertuig kwam op de vangrail terecht. Zijn lading, oud ijzer, bleef daarin hangen, waardoor ook een deel van de A15 richting Rotterdam moest worden afgezet. 

“Omdat de vrachtwagen gekanteld was, zou er lading uit kunnen vallen, naar beneden op de A15”, zegt Maurijn van Witsen, staflid district West-Nederland Zuid bij Rijkswaterstaat.

Ook had de vrachtwagen diesel gelekt, maar omdat het niet in de berm was geraakt, was het eenvoudig op te ruimen. Van Witsen: “Er was weinig schade, maar veel vertraging.” Die liep op tot 2 uur.

De werkzaamheden waren om half 12 afgelopen, anderhalf uur eerder dan verwacht. De politie doet nog onderzoek naar de oorzaak van het ongeluk. 

Lees ook

nieuwlekkerlandprotest

Besluit over azc in Molenlanden verwacht voor zomervakantie

De gemeente Molenlanden wil voor de zomervakantie een beslissing nemen over waar in de gemeente één of meerdere azc-locaties komen. Aan de lijst van mogelijke plekken zijn nu drie locaties toegevoegd. De gemeente wil inwoners de komende tijd duidelijkheid geven en zorgen zo goed als mogelijk wegnemen.

zonneautofoto

Dordtenaar Binke (24) onthult zonneauto: ‘Alles wordt werkelijkheid’

Bijna 5000 kilometer racen binnen acht dagen, puur op energie van de zon en de wind. De leden van het Delft Solar Team hebben een zonneauto gemaakt, waarmee ze dit willen waarmaken. 24-jarige Binke Struik uit Dordrecht is onderdeel van dit Solar Team: “Het is echt enorm gaaf om te doen.”

soeteman foto

Na een eeuw valt doek voor Soeteman Tweewielers: 'Dankbaar voor alle klanten'

Een begrip in Dordrecht verdwijnt uit het straatbeeld. Na honderd jaar sluit Soeteman Tweewielers op 12 juni definitief de deuren van de winkel en werkplaats aan de Brouwersdijk. Daarmee komt een einde aan een familiebedrijf dat drie generaties lang verbonden was aan de stad.

Rijkswaterstaat

Ongeluk met meerdere voertuigen op A27, weg tijdelijk dicht geweest

Op de A27 bij Noordeloos is een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd vanuit de richting Gorinchem. De weg is tijdelijk dicht geweest en er is een lange file ontstaan.

PSX_20260529_191757

Onweer legt levenswerk van familie in de as, maar gezin krijgt volop steun: 'We gaan zeker terug'

Slechts één bliksemslag legde de woning en het levenswerk van de familie Brand in de as. Anderhalve week na de brand in Bleskensgraaf kunnen Jaap en Marina het nog steeds niet geloven. Toch zegt het stel vooral dankbaar te zijn, ondanks het verlies van hun huis: "De hulp die we krijgen is met geen pen te beschrijven."

tempFileForShare_20260601-094338

Vlammen slaan uit busje op A27, verkeer wordt omgeleid

Op de A27 bij Hoogblokland is maandagochtend een voertuig in brand gevlogen. Op beelden is te zien dat de vlammen uit de wagen slaan.