Dordrecht, Netherlands

Vrachtwagen gekanteld na aanrijding N3, weg richting Papendrecht afgesloten

Op de N3 is maandagmiddag een vrachtwagen gekanteld bij een aanrijding. Op alle rijbanen zijn delen van de twee betrokken voertuigen te zien. De weg is daarom in noordelijke richting afgesloten.
Corrado Francke | 9 november 2020 16:22 | Aangepast op 9 november 2020 16:22
Het ongeluk gebeurde ter hoogte van de oprit vanaf de Staart. Volgens een ooggetuige is niemand gewond geraakt bij de aanrijding


Het andere voertuig dat betrokken was bij de aanrijding, een personenauto, heeft schade opgelopen aan de voorzijde. Op de N3 heeft dit, mede door de wegwerkzaamheden, voor een flinke file gezorgd.

Om de bergingswerkzaamheden goed te laten verlopen en de schade op te ruimen, is de weg tussen de afrit met de Staart en Papendrecht afgesloten.

foto: Berging A.Barendregt

Lees ook

Het Jaar Van: PKC'ers blikken terug op krankzinnig 'comeback season'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Voor ...

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...