Dordrecht, Netherlands

Vrachtwagen kan bocht Louterbloemen weer nemen

Vrachtwagens kunnen de bocht vanuit de Newtonstraat naar de Nijverheidstraat weer normaal nemen. In de bocht is meer ruimte gemaakt door parkeerplaatsen weg te halen. In ruil daarvoor is er op bedrijventerrein Louterbloemen een parkeerterrein met 80 plaatsen aangelegd.
Petra Scheurwater | 21 september 2018 09:48 | Aangepast op 21 september 2018 09:48
De wegen op het bedrijventerrein waren bij de reorganisatie ervan aan het begin van dit jaar versmald. De stoep aan beide kanten is breder gemaakt en de weg is een eenrichtingsweg geworden. Dat zorgde voor een hoop ellende.

Vrachtwagens meden de straat, omdat zij schade aanbrachten aan geparkeerde auto's. "Bij het uitdraaien raakt de trailer de auto's," vertelde een medewerker van Avedko destijds. Dat zorgde voor leveringsproblemen bij de bedrijven.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Spandoeken, vuurwerk en nuance: drukgezocht protest tegen azc in dit dorp

Met Nederlandse vlaggen, spandoeken en rokende fakkels trok een flinke stoet van zo’n duizend demons...

Partijen Papendrecht zetten verkiezingscampagnes tijdelijk stil

Alle politieke partijen in Papendrecht zetten hun verkiezingscampagne in aanloop naar de gemeenteraa...

Straks ook op zondag vier Sprinters per uur? NS doet voorstel

Het hele weekend, vier keer per uur een Sprinter trein laten rijden tussen Dordrecht en Den Haag. De...

Grote Kerk wordt 'ingepakt' om afbrokkelende stenen op te vangen

De Grote Kerk in Dordrecht wordt vanaf juli 'ingepakt'. Rondom de toren wordt een vangnet geplaatst,...

Taakstraf voor Dordtenaar (51) die drugslab runde

De man die in een bedrijfspand aan de Rijksstraatweg in Dordrecht een drugslab runde, is veroordeeld...

Vier zeges op rij voor FC Dordrecht, huurlingen zijn goud waard

FC Dordrecht had sinds 2019 niet meer bij Jong AZ gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering ...