Dordrecht, Netherlands

Vrachtwagen kan bocht Louterbloemen weer nemen

Vrachtwagens kunnen de bocht vanuit de Newtonstraat naar de Nijverheidstraat weer normaal nemen. In de bocht is meer ruimte gemaakt door parkeerplaatsen weg te halen. In ruil daarvoor is er op bedrijventerrein Louterbloemen een parkeerterrein met 80 plaatsen aangelegd.
Petra Scheurwater | 21 september 2018 09:48 | Aangepast op 21 september 2018 09:48
De wegen op het bedrijventerrein waren bij de reorganisatie ervan aan het begin van dit jaar versmald. De stoep aan beide kanten is breder gemaakt en de weg is een eenrichtingsweg geworden. Dat zorgde voor een hoop ellende.

Vrachtwagens meden de straat, omdat zij schade aanbrachten aan geparkeerde auto's. "Bij het uitdraaien raakt de trailer de auto's," vertelde een medewerker van Avedko destijds. Dat zorgde voor leveringsproblemen bij de bedrijven.

Lees ook

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...