Dordrecht, Netherlands

Vrachtwagen rijdt tegen loopbrug Zuilenburg aan

Door een inschattingsfout van een vrachtwagenchauffeur moest de brandweer gisterenavond omstreeks 20.00 uur een controle uitvoeren aan de loopbrug bij Zuilenburg. Na onderzoek bleek dat er geen sprake was van instortingsgevaar aan de brug.
Kees Rijborz | 15 december 2016 13:48 | Aangepast op 15 december 2016 13:48
De vrachtwagenchauffeur heeft geen ernstige verwondingen opgelopen en hoefde niet naar het ziekenhuis. De loopbrug liep wel forse schade op. Een berger heeft de vrachtwagen weggehaald.

Het was al de tweede keer dit jaar dat er een ongeluk gebeurde bij de loopbrug. Destijds moesten er al herstelwerkzaamheden aan de brug worden verricht.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Darter Plaisier stunt op WK, Ambachters leven mee: ‘Vol spanning gekeken’

De stunt van Wesley Plaisier op het WK darts is in zijn woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht niet onopgeme...

Winter3Daagse haalt recordaantal producten op voor Voedselbank

De eindstand van de inzamelactie Winter3Daagse is zondagavond bekendgemaakt. In totaal zijn er 74.82...

FC Dordrecht neemt afscheid van keeperstrainer en verwelkomt nieuwe middenvelder

FC Dordrecht neemt na nog geen half jaar afscheid van keeperstrainer Raymond Mulder. Hij tekende afg...

Geslaagde eerste editie van scootmobiellichtjestocht: ‘Gezelligheid moet je zelf maken’

Scootmobiel versieren, verkeersregelaars regelen en muziek uitzoeken. De 79-jarige Bart is er al maa...

Eerste stap gezet voor nieuwe woonwijk Maasterras: 'Van essentieel belang voor onze stad'

De komst van de nieuwe Dordtse woonwijk Maasterras is een stap dichterbij. De gemeente en BPD Bouwfo...

Auto brandt uit op Ridderkerkse parkeerplaats

Een geparkeerde auto in Ridderkerk is in de nacht van zondag op maandag in vlammen opgegaan. Dat geb...