Dordrecht, Netherlands

Vrachtwagen rijdt tegen loopbrug Zuilenburg aan

Door een inschattingsfout van een vrachtwagenchauffeur moest de brandweer gisterenavond omstreeks 20.00 uur een controle uitvoeren aan de loopbrug bij Zuilenburg. Na onderzoek bleek dat er geen sprake was van instortingsgevaar aan de brug.
Kees Rijborz | 15 december 2016 13:48 | Aangepast op 15 december 2016 13:48
De vrachtwagenchauffeur heeft geen ernstige verwondingen opgelopen en hoefde niet naar het ziekenhuis. De loopbrug liep wel forse schade op. Een berger heeft de vrachtwagen weggehaald.

Het was al de tweede keer dit jaar dat er een ongeluk gebeurde bij de loopbrug. Destijds moesten er al herstelwerkzaamheden aan de brug worden verricht.

Lees ook

Man (18) opgepakt die tientallen meisjes en vrouwen belaagde

De politie heeft een 18-jarige Ridderkerker opgepakt die tientallen vrouwen zou hebben lastiggevalle...

Deze partij wil fatbikes weren op overlastplekken: 'De maat is vol'

De Dordtse VVD wil dat de gemeente gebieden aanwijst waar fatbikes niet meer welkom zijn. Volgens fr...

De Week van de Mantelzorg: ‘We willen opkomen voor mantelzorgers’

Het is de Week van de Mantelzorg en dat betekent dat in onze streek veel vrijwilligers in het zonne...

Auto's beschadigd na explosie

Bij een explosie in Dordrecht zijn maandagavond twee auto’s beschadigd geraakt. De explosie was even...

Dames kleuren de Dordtse carnavalstop, met prinses aan kop: 'Begon met een grapje'

Mannen hadden jarenlang de bovenhand, maar komende editie kleurt een prinses én een volledig vrouwel...

Met dit kookboek voor een minimaal bedrag koken: ‘Mensen onder de armoedegrens moet je helpen’

Lekker koken voor weinig geld: hoe doe je dat? Maatschappelijke organisatie Quiet Drechtsteden heef...