Dordrecht, Netherlands

Vrachtwagen vast in Blauwe Tunnel

In de Blauwe Tunnel heeft zich donderdagochtend rond half negen een vrachtwagen vastgereden. De wagen kwam na het laten leeglopen van de banden weer los. Het verkeer werd tijdelijk begeleid door de politie.
Robert van Loon | 18 juli 2019 10:40 | Aangepast op 18 juli 2019 10:40
In de tunnel onder het spoor bij de Dubbeldamseweg Zuid staan wel vaker vrachtwagens vast ondanks de hoogtesignalering. Zo’n drie keer per jaar gaat het mis.


Het was voor de gemeente al eerder aanleiding om de situatie rondom de tunnel nader te bekijken maar de wethouder zag geen aanleiding voor aanpassing. De signalering zou voldoende duidelijk zijn.


De laatste keer dat het gebeurde was in april. Toen was een vrachtwagen van Sligro vast komen te zitten.

Lees ook:

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...