In een vuilniswagen is dinsdagmorgen een leiding met koelvloeistof kapotgegaan. De brandweer werd voor het lek gealarmeerd, omdat er in eerste instantie gedacht werd aan een brand.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 5 juli 2026 10:00
Redactie Streekomroep | 30 juni 2026 11:26
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 4 juli 2026 11:43
Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.
Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.
Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.
De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.
1250 woningen erbij, minder (jeugd)overlast, meer sportende inwoners en een einde aan de asielopvang in het ARA-hotel. De wensenlijst in het nieuwe Zwijndrechtse raadsprogramma ‘Samen vooruit’, dat dinsdag werd ondertekend, is flink. Daarin zijn dit de belangrijkste en meest concrete plannen.
Blijdschap en voornamelijk opluchting bij Remco van Die. Na twaalf dagen vol onwetendheid en angst is kater Oscar namelijk weer terug bij zijn baasje. En dat maakt heel wat los. “Hij is mijn maatje, je mist iets als hij er niet is. Ik praatte zelfs tegen hem als hij naast me zat.”