Dordrecht, Netherlands

Vragen over Kunstkerk

De Kunstkerk is aan het verloederen. Dat merken Gewoon Dordt en GroenLinks op. In het gebouw aan de Museumstraat werden jarenlang concerten en exposities gehouden. Maar vorig jaar werd het pand verkocht aan een projectontwikkelaar.
Marjolein Vos | 23 april 2018 17:12 | Aangepast op 23 april 2018 17:12
Die zou het opknappen. Maar dat is nog niet te zien. Daarom hebben de politieke partijen vragen gesteld aan het college.

Eind 2018 zou namelijk het nieuwe, opgeknapte, pand de deuren openen. Wederom als expositieruimte en horeca. Gewoon Dordt en GroenLinks vragen zich nu af of er een vergunning is afgegeven en of de projectontwikkelaar inmiddels concrete plannen heeft voorgelegd aan de gemeente.

Lees ook

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Een zoektocht naar Pokémon is woensdag voor een man geëindigd met een nat pak. Aan de rand van Park ...

Nieuwe Tweede Kamer geïnstalleerd, inclusief deze drie streekgenoten

Drie streekgenoten zijn woensdag geïnstalleerd als Kamerlid. Het gaat om Edwin Prickaertz (PVV), Jan...

Michel leert jongeren hoe ze met hun geld moeten omgaan: ‘De hele rekening was binnen een week opgegokt’

Een studie betalen of een scooter kopen, en dat allemaal van een bijbaantje bij de supermarkt. De fi...

Man (18) opgepakt die tientallen meisjes en vrouwen belaagde

De politie heeft een 18-jarige Ridderkerker opgepakt die tientallen vrouwen zou hebben lastiggevalle...

Deze partij wil fatbikes weren op overlastplekken: 'De maat is vol'

De Dordtse VVD wil dat de gemeente gebieden aanwijst waar fatbikes niet meer welkom zijn. Volgens fr...

De Week van de Mantelzorg: ‘We willen opkomen voor mantelzorgers’

Het is de Week van de Mantelzorg en dat betekent dat in onze streek veel vrijwilligers in het zonne...