Dordrecht, Netherlands

Vragen over Kunstkerk

De Kunstkerk is aan het verloederen. Dat merken Gewoon Dordt en GroenLinks op. In het gebouw aan de Museumstraat werden jarenlang concerten en exposities gehouden. Maar vorig jaar werd het pand verkocht aan een projectontwikkelaar.
Marjolein Vos | 23 april 2018 17:12 | Aangepast op 23 april 2018 17:12
Die zou het opknappen. Maar dat is nog niet te zien. Daarom hebben de politieke partijen vragen gesteld aan het college.

Eind 2018 zou namelijk het nieuwe, opgeknapte, pand de deuren openen. Wederom als expositieruimte en horeca. Gewoon Dordt en GroenLinks vragen zich nu af of er een vergunning is afgegeven en of de projectontwikkelaar inmiddels concrete plannen heeft voorgelegd aan de gemeente.

Lees ook

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...