Dordrecht, Netherlands

Vrijdag op TV Dordrecht: een gloednieuwe Op Pad Met Ad

In deze aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met Jacques van IJsseldijk. Zij hebben het over zijn uit de hand gelopen hobby: het verzamelen van oude spullen zoals bussen, verkeersborden, antieke straatverlichting en zelfs een locomotief.
Redactie Streek 56 | 29 november 2024 17:00 | Aangepast op 29 november 2024 15:07
Jacques verzamelt al sinds zijn vierde verkeersborden en verkeerslichten. “Ik was altijd al gefascineerd door straatverlichting, verkeersverlichting en verkeersborden. Dat vond ik prachtig”, legt hij uit. Uiteindelijk is deze hobby uitgegroeid tot een verzamelgekte.

Ad wordt in een oude stadsbus opgehaald en samen rijden zij naar het terrein waar Jacques zijn hele collectie laat zien en waar hij vertelt hoe deze hobby is ontstaan.

De uitzending van Op Pad Met Ad zie je vrijdagavond op TV Dordrecht, direct na het nieuws. Of nu al online.

Lees meer over:

Op Pad Met Ad|

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Begraafplaats Essenhof heeft zelf ingrepen gedaan bij keldergraven; gemeente laat het onderzoeken

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | Pascal Lenstra | 24 jun 2025 10:10

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Op Pad Met Ad op TV: ondernemers-BBQ trekt ook ondernemende burgemeester aan

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad bezoekt presentator Ad van den Herik de jaarlijkse Dordt...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: ontmoet de stadsbeiaardier en zijn bijzondere instrument

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad moet presentator Ad van den Herik voor zijn gebruikelijk...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Op Pad Met Ad: een route langs de verzetshelden van Essenhof

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad loopt presentator Ad van den Herik op begraafplaats Esse...

Vrijdag op TV: Op Pad Met Ad: of toch ‘het pad van Ad’ (Wouters)

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik helemaal naar België, ...

Sterrenburg 60 jaar: columnist Kees Thies vertelt al zijn jeugdherinneringen

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad kijken we naar een wandeling door het zestig jaar oude S...