gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrijwilligers van Camping De Kleine Rug hard bezig voor nieuw seizoen

a77ef7bb5f623605f6599aa651aafd67

Vrijwilligers van Camping De Kleine Rug zijn hard bezig om de camping weer klaar te maken voor een nieuw campingseizoen. 1 April start het seizoen namelijk alweer. Vorig jaar bleek maar weer door de coronacrisis hoeveel vraag er is om te kamperen in eigen land of stad.

Alexander Eleveld |  | Aangepast op
Op het kleine stukje eiland aan het Wantij, wordt er druk gebouwd aan nieuwe huisjes. "Het is de bedoeling dat we voor het kampeerterrein een uitbreiding van het sanitair maken." zegt één van de vrijwilligers, Jan van de Zedde. "Ook komt er nog een nieuw keukenelement voor de hutten."

Door de vele interesse voor de camping, is een kleine opfrisbeurt van de kampeerplaats echt nodig. "Tegenwoordig is één dames- en herentoilet erg weinig," vindt Jan.

Verder is door de coronacrisis de vraag wellicht groot, maar was er niet plek voor de gebruikelijke aantallen op de camping. Zeker in het winterseizoen. "Nu met het buitenseizoen hopen we dat het voor de mensen weer iets makkelijker is om te komen," zegt Jacqueline van den Bergh, een andere vrijwilliger van de camping. Daarnaast hoopt zij dat er ook schoolklassen of sportclubs weer durven te komen: "We hebben genoeg mogelijkheden om weekendjes weg te organiseren inclusief verblijf in het huis. Bijvoorbeeld een yoga weekend."

Lees ook

opnames oude fluit

Zo klinkt de oudste blokfluit van ons land: ‘Dit had ik niet verwacht!’

Wat als je terug kon reizen naar 1350 en horen hoe muzikanten toen muziek maakten? Die tijdreis wordt binnenkort bijna mogelijk: onderzoekers hebben namelijk geluid weten te ontfutselen van de oudste blokfluit van ons land. “Ik wil oude instrumenten weer tot leven wekken.”

nepagentomroepmaxpolitie

Gemeente waarschuwt: met deze babbeltruc worden mensen in Ridderkerk beroofd

De gemeente Ridderkerk en de politie waarschuwen voor oplichters die langs de deur gaan bij inwoners en via een sluwe babbeltruc weten binnen te komen bij de mensen. Door deze babbeltruc zijn er al bij meerdere mensen bezittingen gestolen.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek over documentaire Ilang Jawane

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Wouter van der Spoel en Ronny de Groot over hun documentaire Ilang Jawane, een reis tussen verleden en toekomst. De documentaire volgt maker Wouter van der Spoel en zijn zoon Sriyanto op hun reis naar Java.

zwijndrechtsebrug

Let op: deze brug is twee nachten dicht voor verkeer

De Zwijndrechtsebrug is komende week twee nachten in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de kelder van de brug.

boelebolnesboterbeurs

Dit is er te doen op Open Monumentendag in onze streek

Open Monumentendag staat voor de deur. Komend weekend openen in heel Nederland oude (en nieuwere) gebouwen hun deuren voor het publiek. Ook in onze streek is er veel te zien. Wij lichten er een aantal voorbeelden uit.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.