gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrijwilligersfeest ‘Nieuwe Stijl’

Het jaarlijkse vrijwilligersfeest wordt op 30 juni georganiseerd in wijkcentrum De Koloriet. Voorgaande edities vonden altijd in december plaats in Kunstmin.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het Vrijwilligershuis organiseert elk jaar dit feest, waarmee de gemeente vrijwilligers wil bedanken voor hun inzet. Maar dit jaar wordt voor een andere locatie gekozen, omdat blijkt dat vrijwilligers het ook wel leuk vinden om eens een ander soort feestje te houden. Dat komt goed uit, want het Vrijwilligershuis wil meer dan tot nu toe de wijk in. Op die manier hoopt het meer mensen uit de wijken bij vrijwilligerswerk te betrekken. Het is de bedoeling het feest elk jaar in een andere wijk te houden, maar dit jaar dus in Oud-Krispijn.

Ook de vrijwilligerspassen worden nu tijdens het feest uitgereikt. Tot nu toe gebeurde dat tijdens de Nieuwjaarsreceptie. Maar steeds meer mensen haalden de pas persoonlijk op, zodat toch naar een ruimere locatie moest worden uitgekeken.

Vrijwilligersprijzen, die elk jaar aan drie organisaties worden toegekend, worden wel begin december, zo rond de Dag van de Vrijwiliger, uitgereikt.

Het feest vindt plaats op vrijdagmiddag 30 juni van 15.30 tot 18.00 uur in De Koloriet aan de Jacob Marisstraat.

Lees ook

veerwachttijd

Borden met urenlange wachttijd moeten onnodige drukte bij pont voorkomen

Een bijzonder gezicht langs de Provincialeweg in Dordrecht. Gele verkeersborden met ‘Wachttijd tot veer vanaf hier: 4 uur’ wijzen weggebruikers op bijzonder lange wachttijden voor de pont naar Werkendam. Volgens de gemeente hebben de borden te maken met de afsluiting van de Papendrechtsebrug en de alternatieve routes die automobilisten proberen.

bussen rijden in dordrecht wel

Ov niet in de hele streek plat, hier kun je wel reizen

De landelijke staking in het openbaar vervoer is begonnen. Medewerkers leggen voor 24 uur het werk neer. De staking legt in de meeste gemeenten het openbaar vervoer totaal plat, maar op sommige plaatsen is vervoer wel mogelijk.

businkrolstoelinsloot

Vrouw rijdt met rolstoel sloot in: omstanders schieten te hulp

Een oudere vrouw is dinsdagmiddag in een sloot langs de Provincialeweg in Dordrecht beland. Door nog onbekende oorzaak reed ze met haar elektrisch aangedreven rolstoel het water in. Omstanders zijn te hulp geschoten.

thumb artikel baggermuseum

Elke werkt in het Baggermuseum en weet alles over de klei

Iedere zaterdagmiddag kun je bij het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht met je poten in de klei staan. Ondanks dat medewerkster Elke dat niet vaak doet, is ze wel fanatiek bezig met de organisatie van het museum. Monique krijgt een kijkje in de keuken en komt erachter dat je als medewerker niet alleen maar gasten verwelkomt.

maarten

Inwoners verwelkomen Maarten van der Weijden in Nieuwpoort tijdens zwemtocht

Maarten van der Weijden (45) heeft op zijn laatste grote zwemtocht ook onze streek kort aangedaan. De voormalig olympisch kampioen kwam donderdagmiddag rond 16:30 uur aan in Nieuwpoort, waar hij door een grote groep mensen werd opgewacht.

parkmerwesteinarchief

Ook botulisme in Park Merwestein vastgesteld

Bij een eend in Park Merwestein in Dordrecht is botulisme vastgesteld. De gemeente vraagt bezoekers van het park daarom om niet te zwemmen of spelen in het water, honden niet in het water te laten zwemmen en geen eenden of andere watervogels te voeren of aan te raken.