gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrijwilligersfeest ‘Nieuwe Stijl’

Het jaarlijkse vrijwilligersfeest wordt op 30 juni georganiseerd in wijkcentrum De Koloriet. Voorgaande edities vonden altijd in december plaats in Kunstmin.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het Vrijwilligershuis organiseert elk jaar dit feest, waarmee de gemeente vrijwilligers wil bedanken voor hun inzet. Maar dit jaar wordt voor een andere locatie gekozen, omdat blijkt dat vrijwilligers het ook wel leuk vinden om eens een ander soort feestje te houden. Dat komt goed uit, want het Vrijwilligershuis wil meer dan tot nu toe de wijk in. Op die manier hoopt het meer mensen uit de wijken bij vrijwilligerswerk te betrekken. Het is de bedoeling het feest elk jaar in een andere wijk te houden, maar dit jaar dus in Oud-Krispijn.

Ook de vrijwilligerspassen worden nu tijdens het feest uitgereikt. Tot nu toe gebeurde dat tijdens de Nieuwjaarsreceptie. Maar steeds meer mensen haalden de pas persoonlijk op, zodat toch naar een ruimere locatie moest worden uitgekeken.

Vrijwilligersprijzen, die elk jaar aan drie organisaties worden toegekend, worden wel begin december, zo rond de Dag van de Vrijwiliger, uitgereikt.

Het feest vindt plaats op vrijdagmiddag 30 juni van 15.30 tot 18.00 uur in De Koloriet aan de Jacob Marisstraat.

Lees ook

archieffotopolitie.png

Vijf oplichters maken met babbeltrucs duizenden euro's buit, politie zoekt de daders

De politie zoekt vijf verdachten die betrokken zijn bij verschillende oplichtingszaken in onze streek. De criminelen slagen er telkens in om hun slachtoffers, vooral bejaarden, geld afhandig te maken: in totaal bijna 20 duizend euro.

IMG_8187.JPG

Deze Dordtse muzikanten sluiten carrière van Lenny Kuhr af: 'Het klikte meteen'

Met het nummer De Troubadour won zij in 1969 het Eurovisiesongfestival. Nu, 57 jaar later, is Lenny Kuhr (76) bezig met haar afscheidstournee die eind mei eindigt. Daarin wordt ze begeleid door de Dordtse muzikanten Freek Dicke en Frans de Berg. En tot blijdschap van Frans en Freek wordt er ook in Dordrecht opgetreden.

foto herdenking dubbeldam.jpg

Eén minuut stilte bij herdenking Artilleriemonument in Dubbeldam

In Dubbeldam werd afgelopen zaterdag de jaarlijkse herdenking van de derde afdeling van het 14e Regiment Artillerie (III-14 RA) gehouden. Tijdens deze herdenking wordt stilgestaan bij de zes gevallen leden van dit regiment. De commandant en vijf soldaten zijn tijdens de gevechten tegen de Nazi’s in mei 1940 omgekomen.

alcoholcontrolepolitie.png

Meer dan 50 bestuurders met alcohol of drugs op betrapt bij grote verkeerscontrole

Bij een grote verkeerscontrole in Dordrecht zijn afgelopen weekend meer dan vijftig bestuurders betrapt op rijden onder invloed. Op meerdere plekken in de stad werden vrijdagavond in totaal ruim 5200 voertuigen gecontroleerd. Ook op het water werden controles uitgevoerd bij vijftig schepen.

vaneesterenpleinfb.png

Fatbiker duwt man (80) in bosjes en mishandelt omstander

Een 80-jarige man is in het bijzijn van zijn kleinkinderen mishandeld door een jongen op een fatbike. Dat gebeurde in Dordrecht nadat de fatbiker op hoge snelheid voorbij racete. Een omstander wilde helpen, maar werd ook mishandeld.

pexels-jan-van-der-wolf-11680885-33307521.jpg

Ouderen, onder wie 96-jarige, opgelicht: met hun passen gepind in deze streek

De bankpas van een opgelichte man uit het Limburgse Vaals is eerder dit jaar gebruikt in onder meer Hardinxveld-Giessendam. Ook de pas in een andere oplichtingszaak, in Lopik, is in onze streek gebruikt. De politie is op zoek naar de verdachten en heeft beelden verspreid.