gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrijwilligersfeest ‘Nieuwe Stijl’

Het jaarlijkse vrijwilligersfeest wordt op 30 juni georganiseerd in wijkcentrum De Koloriet. Voorgaande edities vonden altijd in december plaats in Kunstmin.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het Vrijwilligershuis organiseert elk jaar dit feest, waarmee de gemeente vrijwilligers wil bedanken voor hun inzet. Maar dit jaar wordt voor een andere locatie gekozen, omdat blijkt dat vrijwilligers het ook wel leuk vinden om eens een ander soort feestje te houden. Dat komt goed uit, want het Vrijwilligershuis wil meer dan tot nu toe de wijk in. Op die manier hoopt het meer mensen uit de wijken bij vrijwilligerswerk te betrekken. Het is de bedoeling het feest elk jaar in een andere wijk te houden, maar dit jaar dus in Oud-Krispijn.

Ook de vrijwilligerspassen worden nu tijdens het feest uitgereikt. Tot nu toe gebeurde dat tijdens de Nieuwjaarsreceptie. Maar steeds meer mensen haalden de pas persoonlijk op, zodat toch naar een ruimere locatie moest worden uitgekeken.

Vrijwilligersprijzen, die elk jaar aan drie organisaties worden toegekend, worden wel begin december, zo rond de Dag van de Vrijwiliger, uitgereikt.

Het feest vindt plaats op vrijdagmiddag 30 juni van 15.30 tot 18.00 uur in De Koloriet aan de Jacob Marisstraat.

Lees ook

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.

MuurschilderingNoordtribune

Buitenkant tribune FC Dordrecht ondergaat metamorfose: ‘Ziel van de club zichtbaar’

De Noordtribune van FC Dordrecht is een kunstwerk rijker. Aan de buitenkant van het M-Scores Stadion is een nieuwe muurschildering zichtbaar, die begin volgende maand officieel zal worden onthuld. Het kunstwerk is gemaakt door kunstenaar Bram Verbrugge, die input vanuit supporters heeft verwerkt in de mural.

Alpacajong

Feest op kinderboerderij: alpacajong Nacho is geboren

Alpacavrouwtje Flame is woensdagavond bevallen bij Kinderboerderij Papenhoeve in Papendrecht. Rond 19.15 uur werd jongetje Nacho geboren. Flame heeft de bevalling helemaal zelf gedaan en iedereen maakt het goed.

727457752_1455578069942028_5493338324617170979_n

Politie bevrijdt hond uit snikhete auto: 'Lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden'

Bij Avonturenboerderij Molenwaard in Groot-Ammers is zaterdag een American Bull uit een snikhete auto gered. Volgens medewerkers van de Dierenambulance verkeerde het dier in een levensbedreigende situatie. Zijn lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden.

Schermafdruk op 2026-06-26 16-49-48

Koningspython gaat op avontuur in Dordrecht

Een opvallende vondst in de Schipbeekstraat in Dordrecht. Vrijdag keek iemand vreemd op toen daar ineens een koningspython over straat kroop. Na een melding is een gespecialiseerd team ingeschakeld om de opvallende oranje-gele slang van ongeveer twee meter lang te vangen. Dat lukte, waarna het dier tijdelijk is ondergebracht bij dierenzorgcentrum Louterbloemen.

Screenshot 2026-06-16 at 20.36.43

Dordtse editie van Swim to Fight Cancer gaat dit jaar niet door

Zwemmen om geld op te halen voor kankeronderzoek. Zeven keer eerder was dat mogelijk in Dordrecht tijdens Swim to Fight Cancer (voorheen City Swim), maar de achtste editie komt dit jaar niet van de grond. “Ik trek het me als voorzitter het meest aan”, vertelt Erik van Heijningen.