gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrijwilligersfeest ‘Nieuwe Stijl’

Het jaarlijkse vrijwilligersfeest wordt op 30 juni georganiseerd in wijkcentrum De Koloriet. Voorgaande edities vonden altijd in december plaats in Kunstmin.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het Vrijwilligershuis organiseert elk jaar dit feest, waarmee de gemeente vrijwilligers wil bedanken voor hun inzet. Maar dit jaar wordt voor een andere locatie gekozen, omdat blijkt dat vrijwilligers het ook wel leuk vinden om eens een ander soort feestje te houden. Dat komt goed uit, want het Vrijwilligershuis wil meer dan tot nu toe de wijk in. Op die manier hoopt het meer mensen uit de wijken bij vrijwilligerswerk te betrekken. Het is de bedoeling het feest elk jaar in een andere wijk te houden, maar dit jaar dus in Oud-Krispijn.

Ook de vrijwilligerspassen worden nu tijdens het feest uitgereikt. Tot nu toe gebeurde dat tijdens de Nieuwjaarsreceptie. Maar steeds meer mensen haalden de pas persoonlijk op, zodat toch naar een ruimere locatie moest worden uitgekeken.

Vrijwilligersprijzen, die elk jaar aan drie organisaties worden toegekend, worden wel begin december, zo rond de Dag van de Vrijwiliger, uitgereikt.

Het feest vindt plaats op vrijdagmiddag 30 juni van 15.30 tot 18.00 uur in De Koloriet aan de Jacob Marisstraat.

Lees ook

drod 07

Van de Krommedijk naar Kralingen: FC Dordrecht raakt Van Vianen kwijt

Daniël van Vianen verruilt FC Dordrecht voor Excelsior. De talentvolle middenvelder uit Groot-Ammers tekent voor drie seizoenen plus optie voor nog een jaar in het Rotterdamse Kralingen.

Leidingsportalen

Waarom er negen dagen geen treinen rijden tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe

Gedurende 9 dagen is er geen treinverkeer mogelijk tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe. Pech voor reizigers, maar een noodzakelijke maatregel volgens spoorwegbeheerder ProRail. De reden: de bovenleidingportalen op dit traject zijn grondig toe aan vervanging. Ze stammen uit de tijd na de Tweede Wereldoorlog, waardoor de levensduur voorbij is.

soeteman foto

Na een eeuw valt doek voor Soeteman Tweewielers: 'Dankbaar voor alle klanten'

Een begrip in Dordrecht verdwijnt uit het straatbeeld. Na honderd jaar sluit Soeteman Tweewielers op 12 juni definitief de deuren van de winkel en werkplaats aan de Brouwersdijk. Daarmee komt een einde aan een familiebedrijf dat drie generaties lang verbonden was aan de stad.

sloop Weeskinderendijk 01

Eerste panden Weeskinderendijk gesloopt: ruimte voor tijdelijke parkeerplaats

De sloop van verschillende woningen en bedrijfspanden langs de Weeskinderendijk in Dordrecht is in volle gang. Begin juni is gestart met het afbreken van tientallen woningen die al langere tijd leegstaan, nadat eerst de panden van asbest zijn ontdaan.

pexelswandeling

Dit jaar geen avondvierdaagse in Sliedrecht

Geen avondvierdaagse in Sliedrecht dit jaar. Ondanks herhaaldelijke oproepen, is het de organisatie niet gelukt om genoeg vrijwillige verkeersregelaars te vinden. "Door dit tekort kunnen wij de veiligheid van de deelnemers en overige weggebruikers niet voldoende waarborgen", schrijft de organisatie Avondvierdaagse Sliedrecht. Deelnemers krijgen hun inschrijfgeld terug.

2606028031

Neergestoken man (21) in ziekenhuis overleden aan verwondingen

De 21-jarige man die maandagnacht zwaargewond raakte bij een steekpartij in Zwijndrecht, is aan zijn verwondingen overleden. Dat laat de politie via sociale media weten.