Dordrecht, Netherlands

Vrijwilligershuis op de schop

De ondersteuning van Dordtse vrijwilligers moet anders geregeld worden, tenminste, dat vindt de gemeente.
Marjolein Vos | 13 juni 2018 13:06 | Aangepast op 13 juni 2018 13:06
De ondersteuning van Dordtse vrijwilligers moet anders geregeld worden, tenminste, dat vindt de gemeente. Nu wordt die ondersteuning geboden door het Vrijwilligershuis, gevestigd aan de Spuiweg. Daar werken onder meer Stichting MEE en SSKW samen.

De gemeente heeft de nodige subsidie in het huis gestopt maar niet met het gewenste resultaat. Vooral bij de bemiddeling tussen werkzoekenden en bedrijven loopt het nog niet lekker. Hoewel het Vrijwilligershuis zich daar niet zo van bewust.


De gemeenteraad sprak dinsdagavond over het vrijwilligershuis, op aandringen van de PvdA. Wethouder Heijkoop heeft beloofd met de betrokken partijen in gesprek te gaan en hij hoopt dat er voor het einde van het jaar een oplossing gevonden is.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...