gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vroege tegengoals en pas late aansluitingstreffer nekken FC Dordrecht: “Hadden sneller op 1-2 moeten komen”

825b2b26abc93f1b8898f8c61771a7d8

Een zure 1-2 nederlaag voor FC Dordrecht zaterdagmiddag: tegen NEC vielen beide tegengoals in de eerste zes minuten. “Ik denk dat we daar geen overtreding moeten maken”, vertelt een balende Jari Schuurman over het eerste tegendoelpunt. “We weten dat NEC dan kwaliteit heeft.”

Corrado Francke |  | Aangepast op
Weggegeven

Ook debuterend hoofdtrainer Jan Zoutman ziet dat zijn club het in de beginminuten weg heeft gegeven. “Het is deels de kwaliteit van de tegenstander, maar we begonnen gewoon niet goed. Dat is duidelijk.”


In de tweede helft gaf de thuisploeg verdedigend minder ruimte weg en kreeg Gianni dos Santos een enorme kans op de aansluitingstreffer. Zoutman zag in de eerste twintig minuten na rust een dominerend FC Dordrecht. “We hadden sneller op 1-2 moeten komen, dan had je veel meer tijd voor die gelijkmaker.”


Fysiek sterke tegenstander

Maar die gelijkmaker kwam er niet, ondanks dat FC Dordrecht in het tweede bedrijf vaker aan de bal was. “NEC is achterin fysiek sterk, dus een lange bal geven is dan ook lastig”, vindt Schuurman. “En soms moet je ook een beetje geluk hebben als het voetballend over de grond niet altijd even lekker loopt, maar dat kwam voor ons pas in blessuretijd.”

Geen gewenst resultaat bij het debuut van Zoutman, maar de oefenmeester ziet het, wellicht logischerwijs, niet al te somber in. Het resultaat is teleurstellend en dat gevoel overheerst, maar het is prima om weer aan de gang te zijn en ik ben overtuigd dat we er wat van gaan maken.”


MVV

De laatste wedstrijd van FC Dordrecht voor de Keuken Kampioen Divisie dit kalenderjaar is vrijdag. Dan wacht MVV uit Maastricht, een directe concurrent van de Dordtenaren.
0179a1e1868da128184f7330504875bf
74aa2a55cd8172c61b63c034f33f1f8b

Lees ook

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

christels-fireworks-1880042_1920

Zelf vuurwerk afsteken? Het mag nergens in onze streek, behalve in deze gemeente

In geen enkele gemeente in onze streek is het afsteken van vuurwerk door inwoners komende jaarwisseling toegestaan, behalve in de gemeente Molenlanden. Daar zijn er twee kernen die een ontheffing hebben aangevraagd bij de gemeente.

nk20261102NKS01516

FC Dordrecht komt na dramatische start net tekort tegen tien man van Jong Utrecht

FC Dordrecht heeft de belangrijke wedstrijd onderin de Keuken Kampioen Divisie tegen Jong FC Utrecht met 3-2 verloren. De Schapekoppen keken op Sportcomplex Zoudenbalch al binnen twintig minuten tegen een 3-0 achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart voor de thuisploeg werd het nog spannend, maar de gelijkmaker bleef uit.

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

foto groepsverkrachting SLI

Ook Dordtenaar (21) langer vast in ernstige zedenzaak Sliedrecht

Dordtenaar R.H. (21), medeverdachte van de ernstige groepsverkrachting in Sliedrecht, blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft de rechtbank maandag bepaald.

gevangenisbewaarder

Boze bajesklant Berry (23) stort een fles poepwater uit over afdelingshoofd

In de Penitentiaire Inrichting Dordrecht loopt een conflict begin januari flink uit de hand. Gedetineerde Berry is ziedend en leegt een bak met bruine smurrie op het lichaam van gevangenismedewerker Cees. Het blijkt een mix van poep en pies te zijn.