Een vrouw is zondagmiddag gewond geraakt na een val van de klimmuur in de klimhal Pentagon aan de Sikkelstraat.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Rijnmond | 22 oktober 2026 10:14
Redactie Streekomroep | 23 oktober 2026 10:15
Verschillende routeplanners zijn niet op de hoogte van de afsluiting van de Papendrechtseburg. Zowel bij Google Maps als Apple Kaarten worden fietsers en voetgangers die de Beneden Merwede over willen steken niet naar de gratis pontjes geleid. Soms kun je volgens de navigatie de rivier nog via de brug oversteken.
Een bruggetje voor fietsers en voetgangers in Sliedrecht is sinds begin oktober volledig afgesloten. De brug bij de Salonstoep was al een tijdje deels afgezet, maar uit een nieuwe controle is gebleken dat verder gebruik niet meer veilig is. De gemeente is daarom overgegaan tot volledige sluiting.
De gemeente Dordrecht heeft aanpassingen gedaan aan de fietsoversteekplaats op de Burgemeester de Raadtsingel. Aan beide kanten zijn nu, op zo'n vijftig meter van de oversteek, opvallende gele waarschuwingsborden met knipperlichten geplaatst.
Restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos blijft het enige restaurant met een Michelinster in de streek. Marco van der Wijngaard, sinds vorig jaar chef-kok van het restaurant, behield vorig jaar de Michelinster die in 2006 was behaald door de oud-eigenaren. Ook dit jaar blijft deze ster van kracht, blijkt na de uitreiking van de Michelinsterren in Maastricht.
Een bijzonder gezicht voor fietsers, wandelaars en andere recreanten in Dordrecht. Tussen voetbalvereniging Dubbeldam en sporthal De Dijk op sportpark Schenkeldijk zijn verschillende kleuren asfalt aangebracht. Het gaat om proefstroken, die de gemeente moeten helpen om te bepalen hoe de nieuwe Parkloop er uiteindelijk uit komt te zien.
Jacqueline Harmans is medeoprichter van het buurtsoepcafé in gebouw De Zwaluw in Wielwijk in Dordrecht. Elke dinsdag kun je bij haar een soepje eten en samen kletsen in het buurthuis. “Geen mens hoort alleen te zijn”, zegt ze.