gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrouwen lopen voor kwetsbare vrouwen

‘Vrouwen lopen voor Vrouwen’ organiseert op 7 oktober voor de tweede maal het hardloopevenement ‘Ren voor haar leven!’. De organisatie wil zo geld inzamelen voor vrouwen die verslavingsproblemen hebben of uit de prostitutie willen stappen.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
Vrouwen lopen voor Vrouwen organiseert regelmatig wandeltochten, maar vorig jaar vond in Dordrecht het eerste hardloopevenement plaats. Toen renden 45 vrouwen een parcours van vijf of tien kilometer en haalden met hun inzet ruim €7000,- op voor het goede doel.


Ook dit jaar kunnen deelnemers weer kiezen tussen het parcours van vijf en tien kilometer. De ladiesrun begint en eindigt in Dorp De Hoop, waar veel cliënten van De Hoop verblijven om aan te sterken. Voor de start zal een cliënte van De Hoop een getuigenis afleggen en achteraf is er een gezellig samenzijn onder het genot van fruit en smoothies.

Inschrijven kan via de website van Vrouwen lopen voor Vrouwen. Heren met hart voor zaak mogen helaas niet meedoen aan de ladiesrun, maar zij kunnen zich wel voor de wandeltochten inschrijven.

Foto: Vrouwen lopen voor vrouwen

Lees ook

pexels-ekaterina-bolovtsova-6077326

Ook tweede verzoek Ridderkerk tegen regionale samenwerking door rechter toegewezen

De provincie Zuid-Holland mag voorlopig geen verdere stappen zetten om Ridderkerk te verplichten deel te nemen aan een regionale samenwerking voor woonruimteverdeling. Zo heeft de voorzieningenrechter van de Raad van State geconcludeerd. Het is het tweede verzoek van de gemeente Ridderkerk om een voorlopige voorziening die wordt toegewezen.

IMG_7814 (1)

Terugblik Dordt in Stoom zondag op TV Dordrecht

Met een bijna een uur durende aflevering blikt deze streekomroep terug op Dordt in Stoom van vorig weekend. Daarin neemt presentator Ad van den Herik de kijker mee langs de stoomboten, stroomtrein en historische machines in Dordrecht.

bouw Kraanspoor

Na dertig jaar wachten kan bebouwing Noordoevers beginnen: 'Heel bijzonder'

Na drie decennia van voorbereiding, is deze week dan echt de bouw begonnen van de eerste woningen aan de oever van de rivier de Noord. Nieuwbouwproject Kraanspoor is het eerste deel van een grote nieuwbouwwijk, genaamd De Noordoevers. Waar de komende tien jaar zo'n 800 woningen zullen verrijzen.

politie 01

Jongen (17) vast voor negen aanrandingen

De politie heeft een aanhouding verricht na meerdere meldingen van vrouwelijke fietsers die de afgelopen weken zijn betast in Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht. De verdachte, een 17-jarige man uit Hendrik-Ido-Ambacht, wordt verdacht van negen aanrandingen.

1ba0a183-2c19-3050-bfcb-5f6cf0946623

Superfan Carin kijkt uit naar Phantom of the Opera: 'Ik kreeg koude rillingen'

In 2028 keert Phantom of the Opera voor het eerst sinds de jaren negentig terug naar Nederland. De wereldberoemde musical gaat spelen in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam en voor superfan Carin Klabbers uit Ridderkerk voelt dat bijna onwerkelijk. “Ik wist niet wat ik hoorde", zegt ze tegen Rijnmond.

seringenstraat Papendrecht

Raad wil besluit over huisvesting statushouders overlaten aan nieuw college: ‘Politiek zuiver’

Een ruime meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht wil een besluit over de huisvesting van statushouders overlaten aan het nieuwe college. Het huidig gemeentebestuur stelt voor om mensen met een verblijfsvergunning tijdelijk te huisvesten in de voormalige asielopvang aan de Seringenstraat. Volgens de raad is het politiek zuiver om daarmee te wachten tot het nieuwe bestuur is aangetreden.