gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrouwen lopen voor kwetsbare vrouwen

‘Vrouwen lopen voor Vrouwen’ organiseert op 7 oktober voor de tweede maal het hardloopevenement ‘Ren voor haar leven!’. De organisatie wil zo geld inzamelen voor vrouwen die verslavingsproblemen hebben of uit de prostitutie willen stappen.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
Vrouwen lopen voor Vrouwen organiseert regelmatig wandeltochten, maar vorig jaar vond in Dordrecht het eerste hardloopevenement plaats. Toen renden 45 vrouwen een parcours van vijf of tien kilometer en haalden met hun inzet ruim €7000,- op voor het goede doel.


Ook dit jaar kunnen deelnemers weer kiezen tussen het parcours van vijf en tien kilometer. De ladiesrun begint en eindigt in Dorp De Hoop, waar veel cliënten van De Hoop verblijven om aan te sterken. Voor de start zal een cliënte van De Hoop een getuigenis afleggen en achteraf is er een gezellig samenzijn onder het genot van fruit en smoothies.

Inschrijven kan via de website van Vrouwen lopen voor Vrouwen. Heren met hart voor zaak mogen helaas niet meedoen aan de ladiesrun, maar zij kunnen zich wel voor de wandeltochten inschrijven.

Foto: Vrouwen lopen voor vrouwen

Lees ook

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.

ef7676c8-a531-3abb-8c03-10f96dab8008

Thuis in Arkel bij de vader van Frenkie de Jong: 'Ieder nadeel heeft zijn voordeel'

"Een bakkie?" Gastvrij als de vader van Frenkie de Jong is, serveert hij op deze zonnige middag aan de Prinses Margrietstraat in Arkel (gemeente Molenlanden) een vers kopje koffie. Net als twee jaar geleden. Toen een paar weken voor het EK van Oranje, nu een paar weken voor het WK.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

politie 02

Onveiligheidsgevoel in meeste gemeenten gegroeid, ook ervaren sommigen meer overlast

Het onveiligheidsgevoel van inwoners is in de meeste gemeenten in onze streek gestegen ten opzichte van 2023. Ook ervaren de inwoners van een aantal gemeenten meer overlast in de buurt. Dat blijkt uit de Veiligheidsmonitor, een tweejaarlijks terugkerend bevolkingsonderzoek.

Spanningsmast1

Vol stroomnet in omgeving Ridderkerk: wachtlijst voor nieuwe aansluitingen tot 2033

Grootverbruikers van stroom in delen van Ridderkerk en buitengebieden van Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht die meer stroom nodig hebben, moeten mogelijk jarenlang wachten. Netbeheerder Stedin meldt dat het stroomnet in het gebied geen ruimte meer heeft voor nieuwe grote aansluitingen of uitbreidingen.

THUMB WEBSITE 2

Cultuurcentrum kent complete metamorfose: ‘Ruimte voor honderd bezoekers extra’

Cultuurcentrum Cascade in Hendrik-Ido-Ambacht is na een jaar gesloten te zijn geweest weer open. Door een grootschalige verbouwing en vernieuwing van het pand moest het samen met de bibliotheek een jaar lang wijken naar een tijdelijk onderkomen. De eerste twee verdiepingen hebben een behoorlijke metamorfose ondergaan.