gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrouwen lopen voor kwetsbare vrouwen

‘Vrouwen lopen voor Vrouwen’ organiseert op 7 oktober voor de tweede maal het hardloopevenement ‘Ren voor haar leven!’. De organisatie wil zo geld inzamelen voor vrouwen die verslavingsproblemen hebben of uit de prostitutie willen stappen.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
Vrouwen lopen voor Vrouwen organiseert regelmatig wandeltochten, maar vorig jaar vond in Dordrecht het eerste hardloopevenement plaats. Toen renden 45 vrouwen een parcours van vijf of tien kilometer en haalden met hun inzet ruim €7000,- op voor het goede doel.


Ook dit jaar kunnen deelnemers weer kiezen tussen het parcours van vijf en tien kilometer. De ladiesrun begint en eindigt in Dorp De Hoop, waar veel cliënten van De Hoop verblijven om aan te sterken. Voor de start zal een cliënte van De Hoop een getuigenis afleggen en achteraf is er een gezellig samenzijn onder het genot van fruit en smoothies.

Inschrijven kan via de website van Vrouwen lopen voor Vrouwen. Heren met hart voor zaak mogen helaas niet meedoen aan de ladiesrun, maar zij kunnen zich wel voor de wandeltochten inschrijven.

Foto: Vrouwen lopen voor vrouwen

Lees ook

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

ouwejonges

‘Ouwe Jonges’ gooien de beuk erin én openen klaaglijn

Het gaat er zondagmiddag ongetwijfeld weer niet erg zachtzinnig aan toe bij RTV Dordrecht als presentator Ron van de Rhee aan de stamtafel plaatsneemt met Ad van den Herik en Thijs Blom. In Ouwe Jonges Krentebrood wordt het nieuws van de afgelopen weken in sneltreinvaart doorgenomen en opent het trio een heuse klaaglijn.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

fotooo

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.

1c6934ab-a425-3d31-a5d7-28d0fed087ba

Darmbacterie in drinkwater gevonden, kookadvies voor drie gemeenten

Bewoners van Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht moeten de komende drie dagen hun water koken voor gebruik. Dat adviseert drinkwaterbedrijf Evides vrijdagavond.

fotorws

Dit zijn de vijf meestgestelde vragen over de afsluiting van de Papendrechtsebrug

Sinds bekend is dat de Papendrechtsebrug negen maanden dichtgaat voor al het verkeer, wordt Rijkswaterstaat overspoeld met vragen en opmerkingen. De duur van de afsluiting is voor veel mensen een heikel punt, merkt omgevingsmanager Diana Wonnink. “Het is geen fijne boodschap om te moeten brengen.”