gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrouwen lopen voor kwetsbare vrouwen

‘Vrouwen lopen voor Vrouwen’ organiseert op 7 oktober voor de tweede maal het hardloopevenement ‘Ren voor haar leven!’. De organisatie wil zo geld inzamelen voor vrouwen die verslavingsproblemen hebben of uit de prostitutie willen stappen.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
Vrouwen lopen voor Vrouwen organiseert regelmatig wandeltochten, maar vorig jaar vond in Dordrecht het eerste hardloopevenement plaats. Toen renden 45 vrouwen een parcours van vijf of tien kilometer en haalden met hun inzet ruim €7000,- op voor het goede doel.


Ook dit jaar kunnen deelnemers weer kiezen tussen het parcours van vijf en tien kilometer. De ladiesrun begint en eindigt in Dorp De Hoop, waar veel cliënten van De Hoop verblijven om aan te sterken. Voor de start zal een cliënte van De Hoop een getuigenis afleggen en achteraf is er een gezellig samenzijn onder het genot van fruit en smoothies.

Inschrijven kan via de website van Vrouwen lopen voor Vrouwen. Heren met hart voor zaak mogen helaas niet meedoen aan de ladiesrun, maar zij kunnen zich wel voor de wandeltochten inschrijven.

Foto: Vrouwen lopen voor vrouwen

Lees ook

deloodsachterhethuis2020

Negen meter hoge loods tegen tuin van Dordtenaar mag blijven staan

Een grote loods in Dordrecht, die bewoners van de Rijksstraatweg sinds de bouw ervan tot wanhoop drijft, mag blijven staan. Dat heeft de Raad van State besloten. Het hoger beroep van één van de bewoners is daarmee ongegrond verklaard.

processed-9994FA08-B294-40A4-A44E-8CD97BA293B5

Pasar Malam is terug, maar nu in het Weizigtpark: 'Heel blij'

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement terug, maar op een nieuwe locatie.

IMG_5345

Jonge fietser aangereden op rotonde in Zwijndrecht

Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

sophiapolder

Waterschappen scherp op droogte en roepen op: wees zuinig met water

De aanhoudende droogte zorgt ervoor dat de afvoer van de Rijn verder daalt. De komende weken blijft het naar verwachting warm en droog. Volgens Rijkswaterstaat komt de afvoer van de Rijn mogelijk in de buurt van het laagste julirecord ooit gemeten in 1976. De verwachting is dat de afvoer verder kan dalen richting de 700 kubieke meter per seconde.

Boot screenshot

Opvangschip asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt vervangen

Het schip dat het COA gebruikt voor de opvang van asielzoekers in Hendrik-Ido-Ambacht wordt ingewisseld voor een nieuw vaartuig. Aan de bestaande opvang verandert niets door de wisseling van het schip.