gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrouwen lopen voor kwetsbare vrouwen

‘Vrouwen lopen voor Vrouwen’ organiseert op 7 oktober voor de tweede maal het hardloopevenement ‘Ren voor haar leven!’. De organisatie wil zo geld inzamelen voor vrouwen die verslavingsproblemen hebben of uit de prostitutie willen stappen.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
Vrouwen lopen voor Vrouwen organiseert regelmatig wandeltochten, maar vorig jaar vond in Dordrecht het eerste hardloopevenement plaats. Toen renden 45 vrouwen een parcours van vijf of tien kilometer en haalden met hun inzet ruim €7000,- op voor het goede doel.


Ook dit jaar kunnen deelnemers weer kiezen tussen het parcours van vijf en tien kilometer. De ladiesrun begint en eindigt in Dorp De Hoop, waar veel cliënten van De Hoop verblijven om aan te sterken. Voor de start zal een cliënte van De Hoop een getuigenis afleggen en achteraf is er een gezellig samenzijn onder het genot van fruit en smoothies.

Inschrijven kan via de website van Vrouwen lopen voor Vrouwen. Heren met hart voor zaak mogen helaas niet meedoen aan de ladiesrun, maar zij kunnen zich wel voor de wandeltochten inschrijven.

Foto: Vrouwen lopen voor vrouwen

Lees ook

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."

FOTO WEBSITE ARTIKEL

Buurtbewoners slaan alarm: moderne bushalte al lange tijd onbereikbaar

Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."

merwedebrugrws

Meerdaagse handhavingsactie vrachtwagenverbod op Merwedebrug

Rijkswaterstaat en de politie gaan volgende week meerdere dagen handhaven bij de Merwedebrug (A27). De actie is erop gericht om overtreders van het vrachtwagenverbod, dat sinds 18 juli geldt op de brug, te beboeten.

rwsdrechttunnel (1)

Tunnel weer open na ongeluk met twee vrachtwagens

Op de A16 richting Breda is donderdagmiddag in de Drechttunnel een ongeluk gebeurd met twee vrachtwagens. De parallelbuis van de tunnel was afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden. Inmiddels is de weg weer vrij.

Nieuw project (7)

Volkstuinvereniging op zoek naar potentiële groene vingers

De poorten van de Dordtse moestuinvereniging Klein Grondbezit aan de Arie Schaapweg staan zaterdag 15 augustus wagenwijd open. Van 10.00 tot 12.00 uur kunnen geïnteresseerden tijdens de open dag kennismaken met tuinieren in een volkstuincomplex. Voorzitter Jan van Uden (66) hoopt vooral te laten zien dat tuinieren meer is dan alleen groenten verbouwen.

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.