Dordrecht, Netherlands

‘Vrouwen-special’ bij Hartcafé

Het Albert Schweitzerziekenhuis belegt met de Hart & Vaatgroep een speciale bijeenkomst over het vrouwenhart. Aanleiding zijn de verschillen bij hartproblemen tussen mannen en vrouwen.
Gert van der Steen | 11 januari 2018 12:02 | Aangepast op 11 januari 2018 12:02
Het Albert Schweitzerziekenhuis belegt met de Hart & Vaatgroep een speciale bijeenkomst over het vrouwenhart. Aanleiding zijn de verschillen bij hartproblemen tussen mannen en vrouwen.

Vrouwen hebben een grotere kans dat een hartprobleem niet tijdig wordt herkend. Veel mensen kennen wel de symptomen zoals die bij mannen optreden, maar bij vrouwen zijn de signalen vaak veel minder duidelijk. Ook bij het ontstaan van hartklachten zijn er grote verschillen.

Bij dit ‘Hart & Vaatcafé’ vertelt cardioloog Crista Liesting over deze verschillen en waar vrouwen speciaal op moeten letten. Daarna wordt er in kleine groepjes verder over gepraat onder begeleiding van een deskundige.

Deze bijeenkomst wordt gehouden op maandag 5 februari in het auditorium van het ziekenhuis in Dordrecht. Aanmelden is noodzakelijk en kan via www.asz.nl/agenda

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...