Dordrecht, Netherlands

‘Vrouwen-special’ bij Hartcafé

Het Albert Schweitzerziekenhuis belegt met de Hart & Vaatgroep een speciale bijeenkomst over het vrouwenhart. Aanleiding zijn de verschillen bij hartproblemen tussen mannen en vrouwen.
Gert van der Steen | 11 januari 2018 12:02 | Aangepast op 11 januari 2018 12:02
Het Albert Schweitzerziekenhuis belegt met de Hart & Vaatgroep een speciale bijeenkomst over het vrouwenhart. Aanleiding zijn de verschillen bij hartproblemen tussen mannen en vrouwen.

Vrouwen hebben een grotere kans dat een hartprobleem niet tijdig wordt herkend. Veel mensen kennen wel de symptomen zoals die bij mannen optreden, maar bij vrouwen zijn de signalen vaak veel minder duidelijk. Ook bij het ontstaan van hartklachten zijn er grote verschillen.

Bij dit ‘Hart & Vaatcafé’ vertelt cardioloog Crista Liesting over deze verschillen en waar vrouwen speciaal op moeten letten. Daarna wordt er in kleine groepjes verder over gepraat onder begeleiding van een deskundige.

Deze bijeenkomst wordt gehouden op maandag 5 februari in het auditorium van het ziekenhuis in Dordrecht. Aanmelden is noodzakelijk en kan via www.asz.nl/agenda

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...