gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vrouwen van Nu wordt 70

Vrouwen van Nu, vroeger Bond van Plattelandsvrouwen, viert op maandag 19 oktober haar 70e verjaardag.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De doelstelling, het samenbrengen van vrouwen, is in wezen nog steeds niet veranderd, al komt het merendeel van de leden niet meer van het platteland. Gezamenlijk worden activiteiten georganiseerd en met lezingen, optredens en bijeenkomsten worden de ontwikkelingen in de maatschappij bijgehouden. Naast de maandelijkse algemene bijeenkomsten zijn er verschillende werkgroepjes op het gebied van musea, theater, tuinen, enz.

Het jubileum wordt gehouden in de Ontmoetingskerk aan de Slangenburg met optredens van dans- en zanggroep Be Vocal en theater Marijke Kots.

Lees ook

wasbeerappie.png

Bijzondere beelden: wasbeer wroet tussen karren afval bij supermarkt

In de categorie zien om te geloven: een wroetende wasbeer in de losstraat van een Dordtse supermarkt. Medewerkers wisten maandagavond niet wat ze zagen tussen de karren met afval.

foto expo asz

Ziekenhuis zet verpleegkundigen in de schijnwerpers: 'Bewustwording is weggezakt'

Een expositie om het zorgpersoneel in het zonnetje te zetten. In het Dordtse Albert Schweitzer ziekenhuis is het sinds dinsdagochtend in levenden lijve te zien. De dag van de onthulling is niet toevallig gekozen: 12 mei is namelijk de Dag van de Zorg.

12. THUMB YT 2022 - Nieuws STAD.jpg

Cruiseschip maakt water, hulpdiensten massaal opgeroepen

De hulpdiensten zijn dinsdagmiddag massaal opgeroepen voor een cruiseschip dat water maakte. Ter plekke viel de situatie langs de Dordtse Merwekade mee: volgens een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid is het instromende water “beperkt gebleven”.

Point Blur_May122026_145649.jpg

Jonge fietser overleden na ongeluk met vrachtwagen

In het dorpje Molenaarsgraaf is dinsdagmiddag een dodelijk ongeluk gebeurd. Een 14-jarige fietser is daar onder een vrachtwagen gekomen, laat een politiewoordvoerder weten.

treinen Station Dordrecht

Ruim een week lang geen treinen tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe

Reizen met de trein tussen Brabant en Dordrecht zit er in de eerste week van juni niet in. Vanaf zaterdagochtend 30 mei tot en met maandagochtend 8 juni rijden er geen treinen tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe. Treinreizigers moeten rekening houden met meer reistijd.

onderscheiding rodekruis.png

Deze twee streekgenoten krijgen Medaille van Verdienste van het Rode Kruis

Het Rode Kruis heeft afgelopen zaterdag onderscheidingen uitgereikt aan vrijwilligers die zich buitengewoon inzetten voor de hulporganisatie. Mitchell Molenaar uit Dordrecht en Randy Suvaal uit Zwijndrecht hebben beiden een bronzen Medaille van Verdienste ontvangen voor hun inzet bij het Rode Kruis.