Dordrecht, Netherlands

VSP helpt Don van Kralingen met koken voor ouderen en eenzamen

Wekelijks kookt Don van Kralingen in het Polderwiel voor ouderen en eenzamen. Vrijdag stond hij er niet alleen voor, want hij kreeg hulp met het serveren van fractieleden van de VSP.
Corrado Francke | 12 november 2019 15:46 | Aangepast op 12 november 2019 15:46
Onder het genot van een maaltijd sprak de VSP met bezoekers over wat goed gaat en wat zij missen in hun leefomgeving. “Daar hebben wij uit opgemerkt dat mensen het gezamenlijk eten van maaltijden missen”, vertelt raadslid Margret Stolk. “Als mensen daarom hier één keer zijn geweest, komen ze makkelijker over de drempel en zijn ze hier vaker.”

De gezamenlijke maaltijd vindt elke vrijdag in het Polderwiel plaats. Vanaf 17:30 uur is iedereen welkom om aan te schuiven en iedereen is welkom om aan te schuiven.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...