gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

VSP neemt nu al weer afscheid van Koene

De Verenigde Senioren Partij Dordrecht heeft Irene Koene van de kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezingen geschrapt. Dat meldt het AD.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Lijsttrekker Margret Stolk eiste haar vertrek en voorzitter Henk Tazelaar zag na verschillende lijmpogingen geen andere mogelijkheid dan afscheid te nemen van Koene. Die stond op de lijst die twee weken geleden werd vastgesteld. Maar wachten tot na de verkiezingen zou zetelverlies kunnen opleveren. Maandag werd Koene door Stolk ingelicht dat zij van de lijst was geschrapt. Over dat gesprek wil Koene niet veel meer kwijt dan dat Stolk dacht “steeds over haar schouder te moeten kijken”. Ook de persoonlijke vriendschap van beiden is verleden tijd. Stolk is niet bereikbaar voor commentaar.

Koene is op dit moment nog raadslid voor de VVD. Maar omdat zij het niet eens is met de verkiezing van Maarten Burggraaf als lijsttrekker voor die partij stapt ze uit de fractie.

Lees ook

IMG_8032 (1)

Fietsen geweerd uit trein en minder stops, onbegrip in dit dorp: ‘Erg triest’

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang dicht is, mogen reizigers op de MerwedeLingelijn geen fietsen meer meenemen. Volgens de provincie broodnodig, maar sommige forenzen begrijpen er helemaal niets van. “In de avond is het heel handig om je fiets mee te nemen, dan kan je lekker de stad in”, zegt de Hardinxveldse tiener Jan den Breejen. In zijn dorp vallen de maatregelen helemaal niet goed: dat dorp wordt namelijk dubbel geraakt.

noordparkvernieling

Na vernielingen in park volgen surveillancerondes van handhaving en politie

De gemeente Zwijndrecht wil surveillancerondes gaan laten uitvoeren in beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark. Dit nadat vorige week een van de bankjes in het park in brand werd gestoken. Ook verdween toen onderhoudsmateriaal uit een opslag in hetzelfde park.

1000113157

Supermarkt twee keer ontruimd om mistige damp in magazijn

Een supermarkt aan de Espenhof in Papendrecht is binnen een dag twee keer ontruimd. Beide keren veroorzaakte een kapotte koelmachine een mistige damp in het magazijn, laat een brandweerwoordvoerder weten.

IMG_4011

Opluchting overheerst na vermissing van kater Oscar: 'Mijn maatje is terug'

Blijdschap en voornamelijk opluchting bij Remco van Die. Na twaalf dagen vol onwetendheid en angst is kater Oscar namelijk weer terug bij zijn baasje. En dat maakt heel wat los. “Hij is mijn maatje, je mist iets als hij er niet is. Ik praatte zelfs tegen hem als hij naast me zat.”

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

yv2026610A1D00395

FC Dordrecht huurt Ayoub Ouarghi en Lucas Gardenier van Feyenoord

Ayoub Ouarghi is de nieuwe aanwinst van FC Dordrecht. De achttienjarige middenvelder wordt één seizoen gehuurd van Feyenoord. Afgelopen seizoen debuteerde de middenvelder al voor het eerste elftal van Feyenoord. Ook linkervleugelverdediger Lucas Gardenier wordt één seizoen gehuurd van de club uit Rotterdam-Zuid.