gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

VSP stelt vragen over Amstelwijck

a4b2f63f3c2a22fcfac52afdad8ff60f

De raadsfractie van de Verenigde Senioren Partij stelt schriftelijke vragen aan het college van B&W over de bouwactiviteiten rondom Amstelwijck.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De raadsfractie van de Verenigde Senioren Partij stelt schriftelijke vragen aan het college van B&W over de bouwactiviteiten rondom Amstelwijck.

In december vorig jaar is in de raad het plan ‘ontwikkelperspectief en haalbaarheidsanalyse Amstelwijck’ behandeld. Dat plan wordt dit jaar uitgewerkt en moet dan in november 2019 opnieuw worden besproken en goedgekeurd door de gemeenteraad.

Uit berichten van bewoners van de naastgelegen Dordtse Hout en uit de planning van de projectmanager komt nu naar voren dat er al in juni gewerkt gaat worden bij Smitzigt. En die locatie is opgenomen in de haalbaarheidsanalyse.

En is de boerderij Smitzigt een monumentenpand?

De VSP wil nu van het college weten of er daadwerkelijk al in juni gestart gaat worden en wat dan die werkzaamheden zullen inhouden. En waarom die al vooraf gaan aan de tweede behandeling in november.

Bovendien, zegt de VSP, hebben de bewoners van de Dordtse Hout om inspraak gevraagd omdat de werkzaamheden zo’n vier jaar gaan duren. En dat op korte afstand van hun wijk. Op dat verzoek is nooit antwoord gekomen en de VSP wil weten of de gemeente wil toezeggen dat die inspraak formeel wordt geregeld.

Foto uit de collectie van het Regionaal Archief Dordrecht

Lees ook

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

supermartk dicht

Explosie in supermarkt, vrouw en honden gered bij brand

Op de Ringdijk in Ridderkerk is in de nacht van woensdag op donderdag brand geweest in een supermarkt. De brand veroorzaakte veel rook en daardoor ontstond er een explosie. De woning naast de supermarkt is hierdoor zwaar beschadigd. De supermarkt is donderdag gesloten.

businkautobrand

Auto brandt uit in Dordrecht

Een auto is zondagavond uitgebrand aan de Regenboogstraat in Dordrecht. Hoewel de brandweer de brand snel onder controle had, liep het voertuig volgens Rijnmond veel schade op.

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.