Dordrecht, Netherlands

VSP wil overdekt bushokje op de Merwekade zo snel mogelijk terug

De overdekte bushalte aan de Merwekade die in maart dit jaar weggehaald is is nog steeds niet terug. Dat terwijl wethouder Rik van der Linden in dezelfde maand heeft toegezegd dat de halte snel weer terug zou zijn. De VSP is het wachten zat en heeft opnieuw vragen over de halte gesteld.
Jordy Nijenhuis | 29 oktober 2019 16:45 | Aangepast op 29 oktober 2019 16:45
“Tot op heden staan passagiers nog steeds in weer en wind aan de kade te wachten op de bus, wanneer denkt het college, nu de koude periode ingaat, de overdekte ruimte te realiseren?” Dat is de hamvraag in een brief van de partij aan de wethouder.


Naast de vragen over de bushalte wilt de VSP ook weten waarom er op de reguliere lijn, lijn 10, bijna dagelijks bussen van vervoersmaatschappij Snelle Vliet ingezet wordt. De partij zou klachten van reizigers hebben gekregen, omdat zij niet met een rollator in de bus zouden kunnen.

Lees ook

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...