gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vuurwapen bij overlastcontrole

Tijdens een overlastcontrole op de Spuiweg heeft de politie vrijdagmiddag een vuurwapen aangetroffen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Een Dordtenaar van 25 jaar zette ging er vandoor om de controle te ontlopen. Hij werd achtervolgd tot op de Singel, waar een voorbijganger hem liet struikelen en hij kon worden ingerekend. Tijdens zijn vlucht gooide hij een (geladen) vuurwapen weg. Dat werd in beslag genomen.

Een andere man van 21 jaar uit Dordrecht had ook bezwaar tegen de controle. Hij zette een sprint in, nadat hij een agent een oplawaai had verkocht. Hij werd op de Spuiboulevard in de kraag gegrepen. Bij hem werden twee telefoons in beslag genomen. Een vriend van hem probeerde daar vervolgens mee op de loop te gaan. Ook hij werd gearresteerd.

In totaal leverde de actie acht bekeuringen op, waaraan ook een wijkverbod is gekoppeld.

Lees ook

Fotopersburo Busink politieautos

Agent gewond nadat automobilist inrijdt op politieauto's

Een automobilist is vrijdagochtend ingereden op politieauto’s in Papendrecht. Een agent is daarbij gewond geraakt, meldt de politie.

aanhouding Ridderkerk

Buurt hoort knal, 31-jarige man uit huis gehaald

Een 31-jarige inwoner van Ridderkerk is dinsdagavond door een arrestatieteam uit zijn huis gehaald. Buurtbewoners hadden aan het begin van de avond een knal gehoord en ook zouden er spullen uit de flat aan de Reijerweg zijn gegooid.

Douane française drugsvondst

Man opgepakt na vondst 4 ton cocaïne, mogelijk link met Bolle Jos

In Dordrecht is vorige week een man aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de invoer van bijna 4.000 kilo cocaïne. De man werd vrijdag 4 september aangehouden, meldt het OM. De partij waar hij mee in verband wordt gebracht, werd maandag aangetroffen in containers in de Franse haven van Duinkerke.

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

politiestock

Verdachten schietpartij waarbij Dordtenaren gewond raakten langer vast

De politie heeft twee mannen opgepakt na een schietpartij, waarbij twee Dordtenaren gewond raakte. Zij blijven zeker veertien dagen langer vastzitten, meldt de politie.

businkbotsing

Weg bezaaid met glas na botsing, auto's zwaar beschadigd

Twee auto's zijn maandagavond met elkaar in botsing gekomen op de Noordendijk in Dordrecht. Een van de voertuigen werd daarbij in de flank geraakt en is flink beschadigd.