Dordrecht, Netherlands

Vuurwerkbom ontmantelt op Goeverneurstraat

Een zelfgemaakte vuurwerkbom is donderdagavond ontmantelt op de Goeverneurstraat in Krispijn. Een deel van de straat werd daarvoor afgezet.
Petra Scheurwater | 25 augustus 2017 09:47 | Aangepast op 25 augustus 2017 09:47
Een buurtbewoonster vond de vuurwerkbom omdat zij poolshoogte ging nemen nadat ze harde knallen hoorde en jongeren zag wegrennen. Op straat zag ze vuurwerk liggen met een fles eraan. Ze heeft de spullen bij het afval gezet en de politie gebeld.


Vermoedelijk is het vuurwerk aangestoken, maar gebeurde er daarna niets. Een medewerker van de Explosieven Opruimingsdienst heeft de bom onderzocht en uiteindelijk ontmanteld. De politie heeft niemand opgepakt.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

Lees ook

Kerstsfeer aan de Krommedijk, maar geen punten voor FC Dordrecht

Spectaculaire goals, wéér geen resultaat, een teruggekeerde aanvoerder en een indrukwekkende steunbe...

Caty Groen schrijft tiende boek in misdaadreeks: 'Als ik iets interessants voorbij zie komen, schrijf ik het gelijk op'

Een rechercheur, een onopgeloste moord en Dordrecht als decor: dat zijn de vaste ingrediënten van de...

Dit gebouw met 51 appartementen wordt gebouwd voor senioren en er zijn al 800 aanmeldingen

Al ruim drie jaar geleden werd het aangekondigd, maar nu is de verkoop van een nieuw appartementenco...

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Een explosief heeft een raam van een apotheek in Dordrecht vernield. Volgens de politie gebeurde dat...

1880 nieuwbouwhuizen en duidelijkheid voor scholen en sportverenigingen: dit is het plan voor Sliedrecht-Noord

Na een tijd van schetsen en ideeën, is het plan voor Sliedrecht-Noord letterlijk tastbaar geworden. ...

Taakstraf voor man die tientallen kilo's vuurwerk opsloeg

Een 30-jarige man uit Ridderkerk heeft een taakstraf van 180 uur opgelegd gekregen voor het opslaan ...