Dordrecht, Netherlands

Vuurwerkbom ontmantelt op Goeverneurstraat

Een zelfgemaakte vuurwerkbom is donderdagavond ontmantelt op de Goeverneurstraat in Krispijn. Een deel van de straat werd daarvoor afgezet.
Petra Scheurwater | 25 augustus 2017 09:47 | Aangepast op 25 augustus 2017 09:47
Een buurtbewoonster vond de vuurwerkbom omdat zij poolshoogte ging nemen nadat ze harde knallen hoorde en jongeren zag wegrennen. Op straat zag ze vuurwerk liggen met een fles eraan. Ze heeft de spullen bij het afval gezet en de politie gebeld.


Vermoedelijk is het vuurwerk aangestoken, maar gebeurde er daarna niets. Een medewerker van de Explosieven Opruimingsdienst heeft de bom onderzocht en uiteindelijk ontmanteld. De politie heeft niemand opgepakt.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...