Dordrecht, Netherlands

Vuurwerkbom ontmantelt op Goeverneurstraat

Een zelfgemaakte vuurwerkbom is donderdagavond ontmantelt op de Goeverneurstraat in Krispijn. Een deel van de straat werd daarvoor afgezet.
Petra Scheurwater | 25 augustus 2017 09:47 | Aangepast op 25 augustus 2017 09:47
Een buurtbewoonster vond de vuurwerkbom omdat zij poolshoogte ging nemen nadat ze harde knallen hoorde en jongeren zag wegrennen. Op straat zag ze vuurwerk liggen met een fles eraan. Ze heeft de spullen bij het afval gezet en de politie gebeld.


Vermoedelijk is het vuurwerk aangestoken, maar gebeurde er daarna niets. Een medewerker van de Explosieven Opruimingsdienst heeft de bom onderzocht en uiteindelijk ontmanteld. De politie heeft niemand opgepakt.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...

FC Dordrecht wint weer eens: 1-2 bij Roda JC op druilerige dinsdag

FC Dordrecht moest er even op wachten, maar heeft de gehoopte Keuken Kampioen Divisie-zege binnen. D...

Vreugde én verdriet: wat 50 jaar onafhankelijkheid betekent voor Dordtse Surinamers

Het is vandaag precies vijftig jaar geleden dat Suriname onafhankelijk werd van Nederland. Voor vee...