gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vuurwerkinleveractie bij FC Dordrecht levert 51 kilo op

ba001f5d5269bcecb665e225645fcebb

De vuurwerk inleveractie is maandagochtend van start gegaan. Tussen 09.00 en 16.00 uur was het mogelijk om vuurwerk in te leveren op de parkeerplaats van FC Dordrecht.

Isabel Pijnappels |  | Aangepast op
Door de coronacrisis is het dit jaar verboden om vuurwerk in je bezit te hebben. Daarom organiseerde het college van burgemeester en wethouders van Dordrecht samen met de politie en het Openbaar Ministerie deze actie om vuurwerk in te leveren zonder gevolgen. Mensen die illegaal vuurwerk bezitten konden dit maandag bij FC Dordrecht inleveren, zonder straf te krijgen voor het bezit ervan en zonder erop aangesproken te worden. Een gecertificeerd bedrijf neemt het vuurwerk in, zodat het veilig wordt opgeslagen. Inleveren kon tot maximaal 25 kilo per persoon. Na afloop van de actie meldde de gemeente dat er 51 kilo in totaal is ingeleverd. 

(Foto: Jordy Nijenhuis)

Lees ook

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

pexelspixabaykorfbal

Van ontucht verdachte trainer werkte op afdeling kinderpsychiatrie

Een van ontucht verdachte korfbaltrainer uit Hardinxveld-Giessendam heeft tot een paar maanden geleden naar alle waarschijnlijkheid nog gewerkt op de afdeling Kinder- en Jeugdpsychiatrie van Yulius in Dordrecht. “We zijn geschokt door dit bericht”, meldt de zorginstelling.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

politie

Buis Drechttunnel dicht vanwege aanhouding automobilist

Weggebruikers op de A16 bij Dordrecht moesten vrijdagmiddag rekening houden met flinke vertraging op de A16. Er was een politieactie bij de Drechttunnel richting Breda, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat. Ook de Koninklijke Marechaussee was daarbij betrokken.

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.