gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vuurwerkinleveractie bij FC Dordrecht levert 51 kilo op

ba001f5d5269bcecb665e225645fcebb

De vuurwerk inleveractie is maandagochtend van start gegaan. Tussen 09.00 en 16.00 uur was het mogelijk om vuurwerk in te leveren op de parkeerplaats van FC Dordrecht.

Isabel Pijnappels |  | Aangepast op
Door de coronacrisis is het dit jaar verboden om vuurwerk in je bezit te hebben. Daarom organiseerde het college van burgemeester en wethouders van Dordrecht samen met de politie en het Openbaar Ministerie deze actie om vuurwerk in te leveren zonder gevolgen. Mensen die illegaal vuurwerk bezitten konden dit maandag bij FC Dordrecht inleveren, zonder straf te krijgen voor het bezit ervan en zonder erop aangesproken te worden. Een gecertificeerd bedrijf neemt het vuurwerk in, zodat het veilig wordt opgeslagen. Inleveren kon tot maximaal 25 kilo per persoon. Na afloop van de actie meldde de gemeente dat er 51 kilo in totaal is ingeleverd. 

(Foto: Jordy Nijenhuis)

Lees ook

sliedrecht baanhoek

Herstelwerkzaamheden gestart aan talud bij station Sliedrecht Baanhoek

ProRail is begonnen met de voorbereidingen voor het herstel van het talud bij station Sliedrecht Baanhoek. Langs de Parallelweg wordt het bouwterrein ingericht. Deze voorbereidingen worden nu uitgevoerd, zodat alles gereed is voordat de Papendrechtsebrug voor negen maanden wordt afgesloten.

20260526onderhandelaars2

Coalitieakkoord in Ridderkerk: winkels open op zondag en woningen voor eigen inwoners

Het nieuwe gemeentebestuur van Ridderkerk heeft woensdag het coalitieakkoord voor de komende periode gepresenteerd. De Partij 18PLUS, VVD en GroenLinks in Ridderkerk zijn er na twee maanden onderhandelen uit en willen onder meer het lokale woningverdeelsysteem voortzetten en winkeliers de ruimte geven om op zondag open te gaan.

bananenpolitie

Dordtenaar vast voor faciliteren invoer cocaïne tussen bananen

Een 39-jarige Dordtenaar is woensdag aangehouden op het industrieterrein in Moerdijk. Hij zou het invoeren van cocaïne hebben gefaciliteerd, meldt de politie.

paaltjesweg

Veiliger fietsen in Papendrecht: gemeente haalt gevaarlijke paaltjes weg

Fietsers kunnen weer een stuk veiliger gebruikmaken van het tweerichtingsfietspad langs de Ketelweg in Papendrecht. De gemeente heeft onlangs de vluchtheuvels met verkeerspaaltjes verwijderd die tussen de vele in- en uitritten van bedrijven stonden.

bigrivers

Zaterdag op TV Dordrecht: Compilatie Big Rivers 2025

Om al een beetje in de sfeer te komen van Big Rivers 2026 is deze zaterdag nog een keer de compilatie van vorig jaar te zien op TV Dordrecht.

knikkeren

Elise (19) is gekroond tot knikkerkoningin van Noordeloos: 'Daar zeg je geen nee tegen'

In Noordeloos barst deze vrijdagavond een jaarlijkse strijd los: het NK Kuiltje Knikkeren. Al decennialang een traditie in het dorp met heuze knikker-royalty. Elise (19) is dit jaar de knikkerkoningin. ''Dit vergeet ik nooit meer.''