gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vuurwerkinleveractie bij FC Dordrecht levert 51 kilo op

ba001f5d5269bcecb665e225645fcebb.jpg

De vuurwerk inleveractie is maandagochtend van start gegaan. Tussen 09.00 en 16.00 uur was het mogelijk om vuurwerk in te leveren op de parkeerplaats van FC Dordrecht.

Isabel Pijnappels |  | Aangepast op
Door de coronacrisis is het dit jaar verboden om vuurwerk in je bezit te hebben. Daarom organiseerde het college van burgemeester en wethouders van Dordrecht samen met de politie en het Openbaar Ministerie deze actie om vuurwerk in te leveren zonder gevolgen. Mensen die illegaal vuurwerk bezitten konden dit maandag bij FC Dordrecht inleveren, zonder straf te krijgen voor het bezit ervan en zonder erop aangesproken te worden. Een gecertificeerd bedrijf neemt het vuurwerk in, zodat het veilig wordt opgeslagen. Inleveren kon tot maximaal 25 kilo per persoon. Na afloop van de actie meldde de gemeente dat er 51 kilo in totaal is ingeleverd. 

(Foto: Jordy Nijenhuis)

Lees ook

foto artikel reactie lijstrekkers streek.jpg

Verrassende verkiezingsuitkomst Papendrecht en Ambacht: 'Overtrof alle verwachtingen'

De rode potloodjes zijn opgeborgen, stemlokalen zijn gesloten en de stemmen zijn geteld. De gemeenteraadsverkiezingen zijn voorbij en de voorlopige uitslagen zijn bekend. Voor twee partijen in onze streek nam de uitslag een verrassende wending. Want zowel de PVV in Papendrecht, als Realistisch Ambacht in Hendrik-Ido-Ambacht hebben de meeste zetels gekregen.

moestuinenfoto.jpg

Opnieuw te veel PFAS in sloten gemeten, gevolgen voor meer moestuinders

Meer moestuineigenaren in onze streek krijgen het advies om geen slootwater meer te gebruiken. In sloten in vier gemeentes zijn hoeveelheden PFAS-stoffen boven de risicogrens van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) gemeten.

fotoaanrijding.png

Motorrijder en automobilist botsen op N3

Een motorrijder en automobilist zijn donderdagochtend op elkaar gebotst op de N3 bij Dordrecht. Beide bestuurders bleven ongedeerd.

66900d7f20a977df34aae16a4cca10dd.jpg

Jeugdevenement komt groepsbegeleiders tekort

De voorbereidingen voor de aankomende editie van de Ridderkerkse Jeugdwielertour 3x2 zijn in volle gang, maar de organisatie loopt tegen één groot probleem aan: ze komen groepsbegeleiders te kort. “We willen niemand teleurstellen, dus we hebben echt meer vrijwilligers nodig.”

fotovoormegan.png

Vreugde bij verkiezingswinnaar: 'Dordrecht snakt naar groenere en socialere koers'

Blijdschap bij de winnaars van de Dordtse gemeenteraadsverkiezingen. GroenLinks-PvdA is de grootste in de stad, gevolgd door de VVD en de VSP. “Het is een fantastische uitslag”, aldus Abdullah Uysal, lijsttrekker van GroenLinks-PvdA.

Winaas 18plus.jpg

Blije gezichten bij deze lokale partij: 'Ontiegelijk fantastisch mooi resultaat!'

Partij 18PLUS heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in Ridderkerk een overtuigende overwinning behaald. Volgens de voorlopige uitslagen groeit de partij van 7 naar maar liefst 12 zetels en wordt daarmee veruit de grootste politieke kracht in de gemeente.