gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

VV Dubbeldam is 5000 euro rijker

09f0483f9709a34522b45741472ccf08

Een meevaller voor de dames van Vrouwen 1 van VV Dubbeldam. Zij deden afgelopen mee aan het SBS programma Echt Waar?! en kregen na afloop 5000 euro mee naar huis.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Een meevaller voor de dames van Vrouwen 1 van VV Dubbeldam. Zij deden afgelopen zaterdag mee aan het SBS programma Echt Waar?! en kregen na afloop 5000 euro mee naar huis.

Honderd mensen krijgen iedere week tien uitspraken voorgelegd en de deelnemers moeten aangeven of deze wel of niet waar zijn. Bij de eerste uitspraak vielen er al zeven Dubbeldammers af, na negen uitspraken was er geen enkele meer over. 

Bij de laatste uitspraak wisten ook de laatste deelnemers het juiste antwoord niet en kreeg iedere deelnemende vereniging 5000 euro mee naar huis. 

Met het geld wil de vereniging het terras opknappen. "Het is altijd leuk om te investeren in je club en met dit extraatje gaan we zeker iets leuks doen." vertelt Alex de Joode, secretaris van de club.

Lees ook

DordtRodaRene

Nuijten na eerste nederlaag: ‘We hebben op sommige gebieden van onszelf verloren’

“We hebben op sommige gebieden van onszelf verloren”, is de vrij harde conclusie van FC Dordrecht-trainer Paul Nuijten na de 0-1-nederlaag tegen Roda JC Kerkrade. De Dordtenaren konden de goede competitiestart vrijdagavond geen goed vervolg geven en verloren voor het eerst dit seizoen. Toch wordt er vooral gekeken naar aanknopingspunten en is het glas halfvol aan de Krommedijk.

PSX_20260805_194332

Bestuurder dodelijk ongeluk Voorstraat vrij, maar blijft verdachte

De bestuurder die woensdagavond werd aangehouden na een dodelijke aanrijding op de Voorstraat in Dordrecht, is heengezonden. Dit houdt in dat hij is vrijgelaten, maar wel verdachte blijft in deze zaak.

politie 01

Politie deelt beelden van verdachten na ontvoering en overval

De politie is op zoek naar twee verdachten na een ontvoering in Papendrecht vorige week. Een 20-jarige vrouw werd toen ontvoerd en achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas. Later op de avond vond er een overval plaats op haar woning in Rotterdam.

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

IMG_3084

Poes Chica lift per ongeluk mee naar Dordrecht

Poes Chica is per ongeluk vanaf de Dr. Schaepmansingel in Schiedam met een auto meegereisd naar Dordrecht, onder de motorkap. Het dier werd donderdag gevonden in een parkeergarage. Haar buik en pootjes zaten onder de brandwonden.

het winkeltje

Alle sporen leiden naar het einde: treinwinkel sluit de deuren

Het is het einde van een tijdperk: treinenwinkel ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht verdwijnt eind dit jaar na 66 jaar uit het Dordtse straatbeeld. Een groot gemis voor liefhebbers van modeltreinen, die hun exemplaar daar kunnen laten repareren of een nieuwe kunnen aanschaffen. “Het is wel tijd, vind ik”, zegt eigenaar Jankees Verheij.