gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

VV Dubbeldam is 5000 euro rijker

09f0483f9709a34522b45741472ccf08

Een meevaller voor de dames van Vrouwen 1 van VV Dubbeldam. Zij deden afgelopen mee aan het SBS programma Echt Waar?! en kregen na afloop 5000 euro mee naar huis.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Een meevaller voor de dames van Vrouwen 1 van VV Dubbeldam. Zij deden afgelopen zaterdag mee aan het SBS programma Echt Waar?! en kregen na afloop 5000 euro mee naar huis.

Honderd mensen krijgen iedere week tien uitspraken voorgelegd en de deelnemers moeten aangeven of deze wel of niet waar zijn. Bij de eerste uitspraak vielen er al zeven Dubbeldammers af, na negen uitspraken was er geen enkele meer over. 

Bij de laatste uitspraak wisten ook de laatste deelnemers het juiste antwoord niet en kreeg iedere deelnemende vereniging 5000 euro mee naar huis. 

Met het geld wil de vereniging het terras opknappen. "Het is altijd leuk om te investeren in je club en met dit extraatje gaan we zeker iets leuks doen." vertelt Alex de Joode, secretaris van de club.

Lees ook

Kermis Dordrecht

kermis

Nieuw, hoger en griezeliger: Zomerkermis keert terug naar Dordt

Het kwik stijgt en dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: Zomerkermis Dordrecht XXL. Van zaterdag 20 juni tot en met zondag 28 juni kan er weer gegild worden in de achtbaan, gevist worden naar eendjes en gerild worden in het spookhuis. “We hebben twaalf gloednieuwe smaken die de Dordtenaren nog niet geproefd hebben”, aldus Ruud de Dreu, kermismeester van de Dordtse Zomerkermis.

cobravondst

Buurman ziet tieners (13, 14) met zaklampen schijnen, mogelijke explosie voorkomen

Twee tieners van 13 en 14 jaar oud zijn opgepakt aan de Koolmees in Ridderkerk voor het voorbereiden van een explosie. Een oplettende bewoner zag de twee 's nachts in de straat, vertrouwde het niet en schakelde de politie in.

PSX_20260703_094538

Kortstondig brand door laswerk in binnenvaartschip

De hulpdiensten zijn vrijdagochtend massaal uitgerukt voor een brand in een binnenvaartschip. Eenmaal ter plekke bleek de omvang van de brand mee te vallen en was het vuur snel uit.

yv202674yv202674A1D01324

FC Dordrecht slikt zes tegengoals in drukbezocht oefenduel met Feyenoord

Het was een commerciële superdag voor FC Dordrecht, maar sportief had de ploeg zaterdagmiddag weinig in te brengen tegen Feyenoord: 0-6. Vier van de zes treffers in het oefenduel vielen voor rust.

boetes voetgangersgebied

Meer dan 250 keer ‘geflitst’: tweewielers op de bon in binnenstad

Tientallen keren per week rijden brom- en snorfietsers op plekken in de Dordtse binnenstad waar dat niet mag. Sinds 1 oktober vorig jaar worden overtreders in het voetgangersgebied door de gemeente geregistreerd door speciale camera’s. In 273 gevallen is de bestuurder sindsdien op de bon geslingerd.

foto opening escaperoom baggermuseum

Nieuwe aanwinst Baggermuseum: escaperoom vertelt verhaal uit de geschiedenis

Waar je in het Nationaal Baggermuseum al kunt genieten van kunst, modelbaggerschepen en een praktijktuin, is er sinds afgelopen woensdag een nieuw pronkstuk bij. Er is namelijk een escaperoom geopend. Bezoekers kunnen zich vanaf nu helemaal onderdompelen in het verhaal van Adriaan Volker.