Dordrecht, Netherlands

VV Dubbeldam is 5000 euro rijker

Een meevaller voor de dames van Vrouwen 1 van VV Dubbeldam. Zij deden afgelopen mee aan het SBS programma Echt Waar?! en kregen na afloop 5000 euro mee naar huis.
Dennis Koorevaar | 25 oktober 2019 11:26 | Aangepast op 25 oktober 2019 11:26
Een meevaller voor de dames van Vrouwen 1 van VV Dubbeldam. Zij deden afgelopen zaterdag mee aan het SBS programma Echt Waar?! en kregen na afloop 5000 euro mee naar huis.

Honderd mensen krijgen iedere week tien uitspraken voorgelegd en de deelnemers moeten aangeven of deze wel of niet waar zijn. Bij de eerste uitspraak vielen er al zeven Dubbeldammers af, na negen uitspraken was er geen enkele meer over. 

Bij de laatste uitspraak wisten ook de laatste deelnemers het juiste antwoord niet en kreeg iedere deelnemende vereniging 5000 euro mee naar huis. 

Met het geld wil de vereniging het terras opknappen. "Het is altijd leuk om te investeren in je club en met dit extraatje gaan we zeker iets leuks doen." vertelt Alex de Joode, secretaris van de club.

Lees ook

LIVE: 'Ga stemmen, het is zó belangrijk!'

Het stemmen voor een nieuwe Tweede Kamer is begonnen. Vanaf 07.30 tot 21.00 uur zijn woensdag tienta...

Halloweenspeurtocht in Weizigtpark tijdelijk stilgelegd na melding vuurwapen

Een Halloweenspeurtocht voor kinderen in het Dordtse Weizigtpark is dinsdagavond tijdelijk stilgeleg...

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Verkiezingsdag is aangebroken en dat betekent dat op nagenoeg alle grote treinstations van Nederland...

Wethouder Rik van der Linden wordt burgemeester Lansingerland

Vertrekkend wethouder Rik van der Linden heeft een nieuwe baan gevonden: hij wordt de nieuwe burgeme...

Stembureaus geopend: hier kun je op bijzondere locaties je stem uitbrengen

Het is verkiezingsdag en dat betekent dat als je 18 jaar of ouder bent, je mag gaan stemmen voor de ...

Trijnie kreeg te weinig geld voor jeugdzorg, is zij de enige?

Ouders die hulp zoeken voor hun hulpbehoevende kinderen ervaren weinig steun van gemeenten. Sterker ...