Dordrecht, Netherlands

VV Dubbeldam is het zat

VV Dubbeldam is er echt helemaal klaar mee. Het dak van hun sportaccomodatie is lek en de scheuren zitten in de muur. De club plaatst daarom foto's van de mankementen op Facebook te plaatsen, in de hoop dat de gemeente hen eindelijk tegemoet komt.
Petra Scheurwater | 24 augustus 2017 20:10 | Aangepast op 24 augustus 2017 20:10
De vereniging is al vijftien jaar in overleg met de gemeente over een nieuw complex. Dat overleg is ondertussen veranderd in een strijd, omdat er elke keer weer een andere reden is om niet tot bouwen over te gaan.

Het huidige complex is, mede omdat de nieuwbouwplannen van de afgelopen jaren geen reden gaven voor groot onderhoud, hard aan een opknapbeurt toe. Daarin kan worden geïnvesteerd, maar dat kost een hoop geld. Zonde, zolang er geen duidelijkheid is over de nieuwe accommodatie.

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...