gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

VV Wieldrecht vreest burenruzie bij afsluiting Kilweg

Voor VV Wieldrecht zou een autoverbod op de Kilweg waarschijnlijk zorgen voor problemen met hun buren. Leden van de voetbalvereniging parkeren bij een afsluiting minder makkelijk op hun eigen parkeerterrein, maar op de Wittenstein.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Als de Kilweg wordt afgesloten, moet je om de parkeerplaats van de club te bereiken over de Wieldrechtse Zeedijk. Die is volgens de vereniging het smal, donker en er is een onbewaakte spoorwegovergang, wat die route veel gevaarlijker maakt dan de Kilweg.

Daarnaast is voor veel Dordtenaren de Wittenstein dan veel makkelijker aan te rijden dan de Smitsweg, waar de voetbalvereniging gevestigd is.

Over een oplossing wil de voetbalclub wel nadenken. Volgens hen is een autoverbod op de Kilweg op bepaalde tijden - als er veel fietsers naar en van school fietsen- de beste optie.