gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

VVD wil onderzoek naar fouten in bestrating

4cdf4269ee4a7e5fdabfff5ef6bbc00c.jpg

De nieuwe bestrating van de Lange Geldersekade zit volgens de Dordtse VVD vol met kuilen en verzakkingen. Weggebruikers hebben hier last van: daarom vraagt de partij om snelle reparatie en een onderzoek naar een structureel probleem bij bestraten in de binnenstad.

Corrado Francke |  | Aangepast op
"Veel buurtbewoners hebben maandenlang overlast gehad van de werkzaamheden", stelt fractielid Alexander Kuhlmann in een brief. "Als het dan klaar is, verwacht je dat de nieuwe bestrating lang mee kan gaan."


De VVD vraagt het gemeentebestuur om de Lange Geldersekade snel te repareren. Ook wordt de vraag gesteld of het college ziet dat er een structureel probleem is bij het aanleggen van nieuwe bestrating in de binnenstad, zoals in de Visstraat en op het Scheffersplein.

"We moeten onze mooie stad goed onderhouden", vindt Kuhlmann. "We vragen om een grondig onderzoek naar alle incidenten met verkeerde bestrating."

Lees ook

20260428_144827.jpg

Omwonenden geschrokken door brand Spuiweg: ‘Ineens zagen we zwarte rook en vlammen’

Omwonenden van de Spuiweg in Dordrecht hoorden dinsdagmiddag ineens een knal. Ze keken uit het raam en zagen de vlammen uit het brandende gebouw komen, gepaard met veel zwarte rook. “Ik had direct mijn schoenen aangedaan om te evacueren, mocht het deze kant op komen”, vertelt Bart.

werkzaamheden De Paddenstoel.jpeg

Spartelbadje ‘De Paddenstoel’ na werkzaamheden weer open: uitglijden een stuk lastiger

Goed nieuws voor iedereen die met jonge kinderen willen spetteren in het spartelbadje in het Dordtse Wantijpark: vanaf 11 mei gaat die weer open. Maar eerst wordt er nog hard gewerkt om werkzaamheden op tijd af te krijgen.

brandazijnplaats.png

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.

treinen Station Dordrecht

Geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal

Deze week is het extra goed opletten voor de Dordtse treinreiziger. Door werkzaamheden rijden er geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 1 mei. Volgens ProRail rijden sprinters wel gewoon door.

picjumbo_com-ice-cream-865126.jpg

Temperatuur schiet omhoog: het kan wel 25 graden worden

Ben je nog niet uitgekeken op zonnige, droge lentedagen? Goed nieuws: de komende dagen houdt dat weer aan en het wordt elke dag ietsje warmer. De temperatuur loopt op tot wel 25 graden.