Dordrecht, Netherlands

VVD wil onderzoek naar fouten in bestrating

De nieuwe bestrating van de Lange Geldersekade zit volgens de Dordtse VVD vol met kuilen en verzakkingen. Weggebruikers hebben hier last van: daarom vraagt de partij om snelle reparatie en een onderzoek naar een structureel probleem bij bestraten in de binnenstad.
Corrado Francke | 17 juli 2020 10:06 | Aangepast op 17 juli 2020 10:06
"Veel buurtbewoners hebben maandenlang overlast gehad van de werkzaamheden", stelt fractielid Alexander Kuhlmann in een brief. "Als het dan klaar is, verwacht je dat de nieuwe bestrating lang mee kan gaan."


De VVD vraagt het gemeentebestuur om de Lange Geldersekade snel te repareren. Ook wordt de vraag gesteld of het college ziet dat er een structureel probleem is bij het aanleggen van nieuwe bestrating in de binnenstad, zoals in de Visstraat en op het Scheffersplein.

"We moeten onze mooie stad goed onderhouden", vindt Kuhlmann. "We vragen om een grondig onderzoek naar alle incidenten met verkeerde bestrating."

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Illegale sekswerkers aangetroffen, ook drugs en een wapen gevonden

Handhavers hebben vorige week in onze streek meerdere illegale sekswerkers betrapt. In Sliedrecht zi...

Maatschappelijke organisaties kijken uit naar nieuwe plek: keihard nodig

Meerdere maatschappelijke organisaties in Ridderkerk krijgen een gezamenlijke plek aan de Havenstraa...

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...