Dordrecht, Netherlands

Waarschuwingen uitgedeeld in Biesbosch

Parkschap Nationaal Park De Biesbosch en Staatsbosbeheer hebben afgelopen zaterdag een gezamenlijke handhavingsdag gehouden in Nationaal Park de Biesbosch. Er werd aandacht geschonken aan de naleving van de tien parkregels.
Lois Haanskorf | 31 augustus 2018 13:18 | Aangepast op 31 augustus 2018 13:18
Wie afgelopen zaterdag heeft rondgelopen in Nationaal Park de Biesbosch heeft de handhaving misschien wel zien lopen. Samen met Staatsbosbeheer waren ze bezig met integrale controles. Er is 8 keer een proces verbaal opgemaakt en er zijn 20 waarschuwingen uitgedeeld.


Het niet naleven van de 10 parkregels zorgde al langere tijd voor problemen. Zo werden er bij andere handhavingsdagen 113 processen verbaal opgemaakt en 168 waarschuwingen gegeven. Er werd gelet op: vaarsnelheid, afval, verstoring, vernieling, veiligheid, vuur, toegangsbepalingen, geluid, honden en visserij.


De controles zijn uitgevoerd met verschillende auto's, paarden, vaartuigen en motoren in de 9.000 hectare grote Hollandse -, Dordtse - en Brabantse Biesbosch.



Lees ook

Chaos en enorme rij bij Dordtse vaccinatielocatie

Er staat maandagmiddag een lange rij bij de priklocatie in Dordrecht. De GGD roept de mensen op niet...

Dordtse cadeaubon opsteker voor lokale ondernemers

Er zijn natuurlijk al tal van cadeaubonnen, maar eentje die specifiek in te leveren is in onze eigen...

Muzikale kerst op RTV Dordrecht

Het afgelopen jaar kende voor Dordrecht veel hoogtepunten op muzikaal gebied. Een deel daarvan zal d...

Omikron-variant in Nederland dominant, aantal besmettingen in Dordt daalt

Voor het eerst sinds lange tijd hebben minder dan 500 Dordtenaren in een week tijd te horen gekregen...

Supporters FC Dordrecht sluiten 2021 af met oliebollen: 'Veel verloren, maar je blijft achter je club staan'

Sportief gezien was het voor FC Dordrecht een jaar om snel te vergeten. Al hadden fans van de club h...

Vuurwerkhandelaren boos vanwege afgelopen vuurwerkverbod

De jaarwisseling is gelukkig zonder grote incidenten verlopen. Dat meldt burgemeester Wouter Kollf o...