Dordrecht, Netherlands

Wagemakers door als Gemeentebelangen

Oud Beter voor Dordt wethouder en raadslid Harry Wagemakers gaat in de Dordtse gemeenteraad door onder de naam Gemeentebelangen. Wagemakers verliet in de december de fractie van BVD.
arjan Verwoerd | 19 februari 2016 10:00 | Aangepast op 19 februari 2016 10:00
Afgelopen dinsdag had Wagemakers zijn "eerste echte bijdrage" in de gemeenteraad, zoals hij dat zelf noemde. Op Twitter laat hij weten alles nu vanuit een heel ander perspectief te horen en te bekijken, "letterlijk en figuurlijk."

Dat Wagemakers de situatie toch nog wel moeilijk vindt blijkt wel uit de filosofische mededeling die hij op Twitter doet: "De moeilijkste les in het leven is loslaten. Of het nu gaat om woede, liefde, verlies of verraad. Verandering is nooit gemakkelijk!"

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...