Dordrecht, Netherlands

Wagemakers door als Gemeentebelangen

Oud Beter voor Dordt wethouder en raadslid Harry Wagemakers gaat in de Dordtse gemeenteraad door onder de naam Gemeentebelangen. Wagemakers verliet in de december de fractie van BVD.
arjan Verwoerd | 19 februari 2016 10:00 | Aangepast op 19 februari 2016 10:00
Afgelopen dinsdag had Wagemakers zijn "eerste echte bijdrage" in de gemeenteraad, zoals hij dat zelf noemde. Op Twitter laat hij weten alles nu vanuit een heel ander perspectief te horen en te bekijken, "letterlijk en figuurlijk."

Dat Wagemakers de situatie toch nog wel moeilijk vindt blijkt wel uit de filosofische mededeling die hij op Twitter doet: "De moeilijkste les in het leven is loslaten. Of het nu gaat om woede, liefde, verlies of verraad. Verandering is nooit gemakkelijk!"

Lees ook

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...