Dordrecht, Netherlands

Walking Football demonstratie

Walking Football is de nieuwste trent op het gebied van voetballen en bij FC Dordrecht zou men graag zien dat veel 55 + Dordtenaren dit spelletje ook gaan spelen.
Fokko van der Straaten | 10 juni 2018 16:20 | Aangepast op 10 juni 2018 16:20
Zondag organiseerden ze dus een demonstratiewedstrijd in het FC Dordredcht Stadion aan de Krommedijk. Een demonstratieteam van ASWH speelde tegen een selectie van Dordtse spelers en op de tribune waren geïnteresseerden uit o.a. de politiek.

Walking Football is een steeds populairder wordende tak van recreatieve sport. Vooral voor ouderen die vroeger gevoetbald hebben en de sport missen wordt hier een alternatief geboden. Er mag bij walking football alleen gelopen worden en dus niet gerend. De bal moet laag blijven en er mag niet geduwd worden.

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...