Dordrecht, Netherlands

Walk&Talk pop-up: werkzoekenden in actie

Bij de BibliotheekAanZet wordt een pop-up Walk&Talk georganiseerd voor werkzoekenden. Het is een netwerkbijeeenkomst waar twee lezingen worden gehouden over wat de deelnemers nodig hebben om een baan te vinden, waarna ervaringen worden uitgewisseld en met de sprekers kan worden gepraat.
Gert van der Steen | 26 september 2019 10:44 | Aangepast op 26 september 2019 10:44
Debbie Heijne (De Levende Sollicitatiegids) doet nieuwe ideeën en praktische tips aan de hand en geeft de deelnemers een stappenplan mee. Jeroen van Esseveld vertelt over de vaardigheden (21st Century Skills) die tegenwoordig nodig zijn. Verder legt hij uit hoe het scholingsbudget van het UWV werkt.


Bij deze bijeenkomsten staan de vacatures boij één werkgever of organisatie centraal.

Deze formule wordt op ruim 90 plaatsen toegepast en jaarlijks worden zo’n 20.000 werkzoekenden bereikt.

Wlk&Talk vindt plaats op vrijdag 4 oktober in de bibliotheek aan de Groenmarkt. Het begint om 13.00 en duurt tot 15 uur.

Deelname is gratis, evenals de koffie.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...

'Seksueel roofdier' de gevangenis in voor misbruik en verspreiden kinderporno

Voormalig Dordtenaar Cornelis den D. (38) misbruikte zijn broertje, nichtje en zijn jonge zwager. Da...

Waterscootertocht trekt met ruim 100 deelnemers door Drechtsteden

In Dordrecht heeft opnieuw de grootste waterscooter-toertocht van Nederland plaatsgevonden: de jaarl...