gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wandelaar ernstig gewond na aanrijding met scooter, politie zoekt dader

4c44fd15da51f95500fd3135ddd9769c

Op donderdag 18 mei, rond 13.50 uur, heeft er op het fietspad De Hoogenbergpad (Sandelingen) een aanrijding plaatsgevonden tussen een scooter en een wandelaar. Hierbij heeft de wandelaar ernstig letsel opgelopen.

Trevyn van Houwelingen |  | Aangepast op
De plaats van de aanrijding bevindt zich in Hendrik-Ido-Ambacht, nabij het Rossenburgpad, waar het restaurant Happy Italy gevestigd is. Volgens de politie gaat het om een 74 jarige vrouw die daarna met een beenbreuk en mogelijk nekletsel naar het ziekenhuis is gebracht.

Ook de scooterrijder kwam ten val, maar hij stapte weer op. Hij bekommerde zich niet om de vrouw en reed weg in de richting van de doorgereden groep van zo’n 50 andere scooteraars waar hij deel van uitmaakte.
De politie is dringend op zoek naar getuigen die mogelijk iets gezien en/of gehoord hebben met betrekking tot het ongeval. Daarnaast hoopt men dat de scooterrijders die erbij zijn geweest en/of de scooterrijder die het ongeval heeft gehad zijn/haar verantwoordelijkheid neemt en zich meldt.

Dit kan via het algemene nummer van de politie Rotterdam: 0900-8844.

Lees ook

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

gevangenisdordrecht

Bewaker Rens helpt gedetineerde, maar wordt geslagen en houdt er dubbele kaakbreuk aan over

Het geweld duurt slechts 18 seconden: gedetineerde Saban slaat een gevangenbewaarder van De Dordtse Poorten een dubbele kaakbreuk en trapt vervolgens een psycholoog tegen de rug. “Ik was mijzelf die dag niet”, zegt hij in de rechtszaal. “Ik was verward.”

appelboom 2

Gratis boom of struik: gemeente roept bewoners op om hun tuinen te vergroenen

Inwoners van Hardinxveld-Giessendam kunnen hun tuin vergroenen met een boom, struik of plantenpakket van de gemeente. Dit initiatief komt voort uit het groenbeleidsplan van de gemeente.

molentransport

Niet voor angsthazen: een kilometer in z'n achteruit met meterslange molenwieken

Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.