Dordrecht, Netherlands

Wantijbrug eerder dicht

De renovatie van de Wantijbrug gaat eerder van start dan tot nu toe gecommuniceerd is. Vanwege voorbereidende werkzaamheden is het nodig om de brug zondagavond vanaf 19.00 uur al af te sluiten, in plaats vanaf maandagochtend 20 januari. Dat laat Rijkswaterstaat weten.
7 januari 2020 09:42 | Aangepast op 7 januari 2020 09:42
Hein van der Schoot is de winnaar van de schrijfwedstrijd met als thema “Het Debuut”, het thema van de Dordtse boekenmarkt 2013.
Dat werd zaterdagavond bekend gemaakt tijdens het debutanten-boekenbal in de Kunstkerk in de Museumstraat. Hij schreef het verhaal “Welkom”. Dat gaat over een dorpsbewoner met een rijke fantasie, die zich verbeeldt zijn eerste dag als debuterend burgemeester te beleven.Maandag vanaf 18.00 u. is er in het TV Dordrecht Nieuws aandacht voor dit feestelijk gebeuren met onder andere een interview met Hein van der Schoot.Foto: Fokko van der Straaten

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...