Dordrecht, Netherlands

Wantijbrug eerder dicht

De renovatie van de Wantijbrug gaat eerder van start dan tot nu toe gecommuniceerd is. Vanwege voorbereidende werkzaamheden is het nodig om de brug zondagavond vanaf 19.00 uur al af te sluiten, in plaats vanaf maandagochtend 20 januari. Dat laat Rijkswaterstaat weten.
7 januari 2020 09:42 | Aangepast op 7 januari 2020 09:42
De binnenstadservice is bedoeld om leveringen aan winkelbedrijven te combineren en daarmee zwaar vrachtverkeer in het centrum te beperken. Het milieu is daarbij erg gebaat.
Maar het blijkt, dat nog maar weinig ondernemers zich bij deze service hebben aangesloten. Vooral omdat veel van hen niet van het bestaan ervan op de hoogte zijn. Wethouder Piet Sleeking is vanmorgen de stad ingegaan om het initiatief bij winkeliers te promoten.Het project is in Dordrecht op 1 januari officiëel van start gegaan. Op de Merwedestraat naast Opnieuw & Co heeft de service een loods ingericht. Daar worden de goederen bestemd voor winkels in het centrum afgeleverd en opgeslagen. Met een abonnement van een paar tientjes per maand kunnen winkeliers hun goederen milieuvriendelijk laten afleveren, waarbij de verpakkingen gelijk mee retour gaan.In de nieuwsuitzending van RTV Dordrecht wordt vanavond aandacht aan de actie besteed.Foto: Fokko van der Straaten

Meest gelezen

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Bij boer Evert kunnen gezinnen die in armoede leven gratis op vakantie

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 25 aug 2025 14:00

Lees ook

Caravan pal naast PI Dordrecht: ‘Een luisterend oor bieden aan achterblijvers’

Naast de penitentiaire inrichting (PI) in Dordrecht is vanaf deze zomer elke woensdag een caravan te...

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag iets na half vier uitgerukt voor een brandmelding in de Wijnstraat ...

Dordrecht wil budget Starterslening ophogen naar 11 miljoen euro

De gemeente Dordrecht wil het budget voor de Starterslening met 5 miljoen euro verhogen. Daarmee kom...

OM eist zes jaar cel tegen Ridderkerkse ondernemer: 'Betrokken bij smokkel 227 kilo coke'

De eigenaar van een bedrijf in groente en fruit moet als het aan het Openbaar Ministerie ligt voor r...

Voetbalclub neemt afscheid van 'supervrijwilliger', condoleance in het jeugdhome

Van het wassen van de voetbalkleding tot snoepjes uitdelen. "Supervrijwilliger Sjaan" - Jeanne Schui...

Rasentertainer Leo Schellinger overleden: ‘Dag kleine grote man’

Podiumbeest, zanger en entertainer Leo Schellinger is dinsdag op 75-jarige leeftijd overleden. Jaren...