Dordrecht, Netherlands

Wantijbrug eerder dicht

De renovatie van de Wantijbrug gaat eerder van start dan tot nu toe gecommuniceerd is. Vanwege voorbereidende werkzaamheden is het nodig om de brug zondagavond vanaf 19.00 uur al af te sluiten, in plaats vanaf maandagochtend 20 januari. Dat laat Rijkswaterstaat weten.
7 januari 2020 09:42 | Aangepast op 7 januari 2020 09:42
De binnenstadservice is bedoeld om leveringen aan winkelbedrijven te combineren en daarmee zwaar vrachtverkeer in het centrum te beperken. Het milieu is daarbij erg gebaat.
Maar het blijkt, dat nog maar weinig ondernemers zich bij deze service hebben aangesloten. Vooral omdat veel van hen niet van het bestaan ervan op de hoogte zijn. Wethouder Piet Sleeking is vanmorgen de stad ingegaan om het initiatief bij winkeliers te promoten.Het project is in Dordrecht op 1 januari officiëel van start gegaan. Op de Merwedestraat naast Opnieuw & Co heeft de service een loods ingericht. Daar worden de goederen bestemd voor winkels in het centrum afgeleverd en opgeslagen. Met een abonnement van een paar tientjes per maand kunnen winkeliers hun goederen milieuvriendelijk laten afleveren, waarbij de verpakkingen gelijk mee retour gaan.In de nieuwsuitzending van RTV Dordrecht wordt vanavond aandacht aan de actie besteed.Foto: Fokko van der Straaten

Lees ook

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...

Vincent ‘bevrijdde’ Dordrecht en dat vergat hij nooit meer

Wat is de beste plek om geallieerde tanks neer te zetten? Met die vraag is kapitein Vincent Gray van...

Duurzaamheidskenners opgelet: hier kun je meedoen aan het Klimaatexamen

Wat weet jij over klimaatverandering? In Dordrecht kun je dit jaar op 15 mei in de Duurzaamheidsfabr...