Dordrecht, Netherlands

Wantijbrug eerder dicht

De renovatie van de Wantijbrug gaat eerder van start dan tot nu toe gecommuniceerd is. Vanwege voorbereidende werkzaamheden is het nodig om de brug zondagavond vanaf 19.00 uur al af te sluiten, in plaats vanaf maandagochtend 20 januari. Dat laat Rijkswaterstaat weten.
7 januari 2020 09:42 | Aangepast op 7 januari 2020 09:42
Op de Vriesestraat bij de Vriesebrug staat een rij bomen die ziek blijken te zijn, zodat ze op termijn moeten worden gekapt.
De gemeente wil ze wel vervangen, want ze dragen bij aan een aantrekkelijk straatbeeld. Bovendien zal hier ook het beeld van Albert Cuyp worden geplaatst. Dat stond oorspronkelijk op het Bagijnhof, maar paste volgens de gemeente minder goed in de nieuwe straatinrichting. De Vriesestraat, ter hoogte van de Lindenstraat, werd als nieuwe locatie gekozen omdat het beeld zo prettig combineerde met de bomenrij.

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Lees ook

Bom onder gezamenlijk zwembad Hardinxveld en Sliedrecht, wordt die vanavond ontmanteld?

Geen duidelijkheid over een azc, geen gezamenlijk zwembad. Dat is de beknopte samenvatting van het b...

Recordaantal optredens tijdens warme zomereditie Gluren bij de Buren

Het was afgelopen zondag een recorddag voor het Gluren bij de Buren-festival. Nooit eerder werden e...

Expert over seksueel misbruik: 'Intens triest dat een slachtoffer een dader wordt'

Cornelis den D. kreeg onlangs 6,5 jaar celstraf en tbs met dwangverpleging voor seksueel misbruik va...

Een halve eeuw De Hoop: ‘De passie die zij toen hadden voel je nu nog steeds’

Een mensenbieb, swingende koormuziek en een groot luchtkussen. Organisatie De Hoop vierde zaterdag h...

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Het lichaam van de vermiste jongeman is gevonden in de Beneden Merwede bij Hardinxveld-Giessendam. V...

Vierde autobrand binnen twee weken in Alblasserdam

In Alblasserdam is voor de vierde keer in twee weken tijd een auto uitgebrand. In de nacht van maand...