gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wantijbrug in het najaar dicht voor vrachtverkeer

eca9ab8e431f9a4de9c348277794cc17

Vrachtverkeer mag tussen woensdag 26 augustus en maandag 28 oktober niet over de Wantijbrug rijden. Dan vinden er werkzaamheden plaats om de brug te onderhouden.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Tijdens de werkzaamheden is de brug niet sterk genoeg om verkeer zwaarder dan 3,5 ton te dragen, auto’s en busjes onder de 3,5 ton zijn wel toegestaan. Een aantal weekenden zal de brug volledig dicht zijn voor het verkeer.


Rijkswaterstaat gaat in overleg met de gemeente en partners over maatregelen tegen sluipverkeer. Vrachtverkeer zal namelijk moeten omrijden via de A16 en A15. Voor vrachtverkeer met gevaarlijke stoffen is de omsluiting nog vervelender, zij zullen moeten omrijden via de A16, A59 en A27.


Na oktober is het vrachtverkeer verplicht op de rechterrijstrook te rijden en geldt er voor hen een inhaalverbod. De werkzaamheden moeten eind 2020 klaar zijn en zijn onderdeel van een grote renovatie van de N3.

Lees ook

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHAPENHERDER

Herder Maria zorgt er dagelijks voor dat haar schaapjes op het droge staan

De gemeente Ridderkerk zet schapen in voor natuurlijke begrazing van stukken groen in het dorp. Deze schapen moeten verzorgd worden en wanneer nodig verplaatst worden tussen de stukken groen. Megan is benieuwd hoe het verplaatsen van deze schapen in z’n werk gaat, dus neemt herder Maria van de Velde haar mee.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag geen radio-uitzending Studio De Witt

De radiouitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat zaterdagochtend niet door. Dit vanwege werkzaamheden aan de radiostudio.

nk2026080793A00491

Knotsgek openingskwartier bezorgt FC Dordrecht prettige seizoensstart

FC Dordrecht is het seizoen 2026/2027 vrijdagavond begonnen met een zege op Jong Ajax. De ploeg van trainer Paul Nuijten kwam razendsnel op achterstand, maar na een kwartier stond het al 2-1. Die voorsprong werd niet meer uit handen gegeven.

2607235006

Scheur in installatie bij kunststofbedrijf, medewerker nagekeken door ambulancepersoneel

Bij kunststofbedrijf Delrin, op het terrein van chemiebedrijf Chemours in Dordrecht, heeft donderdagochtend iemand slib over zich heen gekregen. Dat gebeurde nadat een scheur ontstond in een slibreactor, die daarna omviel.

coffeelicious

Coffeelicious neemt extra maatregelen vanwege gasten die ‘vergeten’ te betalen

Dordtse horecazaak Coffeelicious laat gasten voortaan direct afrekenen als ze klaar zijn met eten. De zaak kampt steeds vaker met mensen die na het lunchen weglopen zonder te betalen. “Schijnbaar is het nodig om mensen eraan te herinneren”, verklaart eigenaresse Fiona Stoger.

pw20260801_WAL4626

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht - RSCA Futures (0-2)

De laatste test voor de seizoensstart van FC Dordrecht is zaterdag uitgelopen op een teleurstelling. Jong Anderlecht, ook wel RSCA Futures, was met 0-2 te sterk voor de ploeg van Paul Nuijten. De Streekomroep was ook bij de 'generale repetitie' voor de Krommedijkclub en maakte een samenvatting van het duel, die hieronder te bekijken is.