gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wantijbrug in het najaar dicht voor vrachtverkeer

eca9ab8e431f9a4de9c348277794cc17

Vrachtverkeer mag tussen woensdag 26 augustus en maandag 28 oktober niet over de Wantijbrug rijden. Dan vinden er werkzaamheden plaats om de brug te onderhouden.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Tijdens de werkzaamheden is de brug niet sterk genoeg om verkeer zwaarder dan 3,5 ton te dragen, auto’s en busjes onder de 3,5 ton zijn wel toegestaan. Een aantal weekenden zal de brug volledig dicht zijn voor het verkeer.


Rijkswaterstaat gaat in overleg met de gemeente en partners over maatregelen tegen sluipverkeer. Vrachtverkeer zal namelijk moeten omrijden via de A16 en A15. Voor vrachtverkeer met gevaarlijke stoffen is de omsluiting nog vervelender, zij zullen moeten omrijden via de A16, A59 en A27.


Na oktober is het vrachtverkeer verplicht op de rechterrijstrook te rijden en geldt er voor hen een inhaalverbod. De werkzaamheden moeten eind 2020 klaar zijn en zijn onderdeel van een grote renovatie van de N3.

Lees ook

fotopersburobusinkinvallen

Zes verdachten in groot drugsonderzoek blijven langer vastzitten

De zes verdachten die vorige week werden aangehouden na meerdere invallen in Dordrecht en Zwijndrecht, blijven langer vastzitten. Zij zijn afgelopen vrijdag voorgeleid en de rechter-commissaris heeft besloten dat hun voorarrest met veertien dagen wordt verlengd, meldt het Openbaar Ministerie.

stuntman

Na ongelukkige stunt op Zwarte Cross werd stuntman Jim écht bekend, maar wat kan hij eigenlijk?

Wat een spectaculaire stunt had moeten worden op de Zwarte Cross, pakte heel anders uit voor stuntman Jim van Nes uit Heerjansdam: hij kwam verkeerd terecht bij een katapultsprong en liep een hersenschudding op. Een paar dagen later gaat het alweer "best wel goed" met hem en hij is zeker nog niet uitgestunt. Hoe ziet het dagelijks leven van de 26-jarige er eigenlijk uit en wat drijft hem?

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.

broeman over brugsluiting

Transportdirecteur pleit voor meer geld voor infrastructuur: ‘We hollen achteruit’

Het plotselinge vrachtwagenverbod op de Merwedebrug, in combinatie met de afsluiting van de Papendrechtsebrug én de sinds 1 juli geldende kilometerheffing voor vrachtwagens, zorgt voor hoofdbrekens in de transportsector. Marcel Klein van transportbedrijf Boerman in Hardinxveld-Giessendam pleit voor meer investeringen in de Nederlandse infrastructuur. “We dalen af naar een niveau waar we niet willen zitten.”

Wantij

Boetes en tientallen waarschuwingen voor te hard varen op het Wantij

Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.

goudriaanbusink

Rook in pand Goudriaan

De brandweer is in de nacht van zondag op maandag opgeroepen voor een brand bij een drukkerij in Goudriaan. Ter plekke was er geen brand, maar hing er rook in het pand wat vermoedelijk van een compressor kwam.