gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wantijbrug in het najaar dicht voor vrachtverkeer

eca9ab8e431f9a4de9c348277794cc17.jpg

Vrachtverkeer mag tussen woensdag 26 augustus en maandag 28 oktober niet over de Wantijbrug rijden. Dan vinden er werkzaamheden plaats om de brug te onderhouden.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Tijdens de werkzaamheden is de brug niet sterk genoeg om verkeer zwaarder dan 3,5 ton te dragen, auto’s en busjes onder de 3,5 ton zijn wel toegestaan. Een aantal weekenden zal de brug volledig dicht zijn voor het verkeer.


Rijkswaterstaat gaat in overleg met de gemeente en partners over maatregelen tegen sluipverkeer. Vrachtverkeer zal namelijk moeten omrijden via de A16 en A15. Voor vrachtverkeer met gevaarlijke stoffen is de omsluiting nog vervelender, zij zullen moeten omrijden via de A16, A59 en A27.


Na oktober is het vrachtverkeer verplicht op de rechterrijstrook te rijden en geldt er voor hen een inhaalverbod. De werkzaamheden moeten eind 2020 klaar zijn en zijn onderdeel van een grote renovatie van de N3.

Lees ook

sociale huur ridderkerk.png

Provincie dwingt Ridderkerk om sociale huurwoningen regionaal te verdelen

De ontwikkeling voor een eigen woonverdeelsysteem waarbij alleen sociale huurwoningen in Ridderkerk worden aangeboden, wordt door de provincie een halt toegeroepen. De gemeente Ridderkerk wilde een dergelijk systeem om de kans van inwoners op een sociale huurwoning in de eigen gemeente te vergroten. Maar daar gaat de provincie niet in mee.

dordtse phil.png

Dordrechts Philharmonisch Orkest zamelt geld in voor nieuwe stoelen: ‘Er is geen ander potje’

Al 25 jaar lang zitten de leden van het Dordrechts Philharmonisch Orkest tijdens hun concerten en repetities op harde, plastic stoelen. Daar moet binnenkort verandering in komen. De vereniging is een crowdfundactie begonnen om zeventig nieuwe stoelen te kopen, zodat alle muzikanten in de toekomst comfortabel kunnen zitten tijdens het muziek maken.

AS Media val op jacht

Slachtoffer van jacht getild na val

Op een jacht dat aan de kade van scheepsmaker Oceanco in Zwijndrecht ligt, is dinsdagmiddag iemand gevallen. Ambulancepersoneel kon het slachtoffer niet makkelijk bereiken en daarom werd de brandweer ingezet om de persoon van het schip af te krijgen.

archieffotopolitie.png

Agent gewond na aanrijding, verdachte gepakt door politiehond

Een agent is in de nacht van maandag op dinsdag gewond geraakt in Hendrik-Ido-Ambacht. De politie kreeg een melding van een verdachte situatie in het dorp. Toen agenten twee auto’s wilden controleren, werd één van de agenten aangereden. Zij raakte daarbij lichtgewond.

veerdienstschoonhoven.jpg

Na eerste veerpont was ook tweede uit de vaart: ‘Flink omrijden’

De pont tussen Groot-Ammers en Schoonhoven heeft dinsdag een deel van de dag niet gevaren. De eerste van de twee pontjes werd maandag al uit de vaart gehouden vanwege technische problemen en dinsdag ging onverwachts ook de tweede boot stuk. Rond 13:00 uur ging één pont weer in de vaart.

stormshadow.png

Drama voor kinderboerderij: net geboren veulen en zijn moeder overleden

Stadsboerderij Weizigt heeft verdrietig nieuws te verwerken gekregen. Minipaard Shadow en haar pasgeboren veulen Storm zijn onverwachts overleden, meldt de boerderij. Dat gebeurde in een gespecialiseerde paardenkliniek, waar beide paarden waren vanwege een geplande knieoperatie van moeder Shadow.