Dordrecht, Netherlands

Wantijparkloop op 25 november

Vanwege de fusie tussen Parthenon en Hercules vond het vorig jaar niet plaats, maar dit jaar is hij er weer: de Wantijparkloop.
Jasmin Zahirovic | 14 november 2017 14:00 | Aangepast op 14 november 2017 14:00
Er worden verschillende lopen gehouden, voor de jeugd is een aparte route bepaald. Voor de oudere deelnemers is er vanaf 11.30 uur een route van tien kilometer en om 12.45 uur een route van 5 kilometer.


De jonge deelnemers kunnen een beker winnen. Oudere deelnemers maken daarentegen kans op een tegoedbon van RunnersWorld.

Inschrijven kan tot 23 november en kost 5 euro per persoon. Voor kinderen is het gratis.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Lees ook

Teleurstelling en begrip na afblazen Pasar Malam

Geen kraampjes, muziek en busladingen Indonesisch voedsel op het Statenplein in Dordrecht dit jaar. ...

Dag van de Zorg: ziekenhuispersoneel krijgt een traktatie

De zorgmedewerkers van het Albert Schweitzer ziekenhuis (ASz) zijn maandagmiddag in het zonnetje gez...

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Bij een wasstraat aan de Merwedestraat is maandagmiddag een vechtpartij uitgebroken. Er zou ook een ...

Na maanden doet de lift op dit station het eindelijk weer

Reizigers kunnen na maanden weer gebruik maken van de lift op station Sliedrecht Baanhoek. De veroud...

Dat is balen: hooi blokkeert rijstrook A15

Weggebruikers op de A15 bij Hardinxveld-Giessendam liepen maandagmiddag vertraging op richting Ridde...

Rook uit machinekamer van schip, brandweer rukt uit

Op een schip in het centrum van Dordrecht heeft maandagochtend een kleine brand gewoed. Het brandje ...