Dordrecht, Netherlands

Wantijparkloop op 25 november

Vanwege de fusie tussen Parthenon en Hercules vond het vorig jaar niet plaats, maar dit jaar is hij er weer: de Wantijparkloop.
Jasmin Zahirovic | 14 november 2017 14:00 | Aangepast op 14 november 2017 14:00
Er worden verschillende lopen gehouden, voor de jeugd is een aparte route bepaald. Voor de oudere deelnemers is er vanaf 11.30 uur een route van tien kilometer en om 12.45 uur een route van 5 kilometer.


De jonge deelnemers kunnen een beker winnen. Oudere deelnemers maken daarentegen kans op een tegoedbon van RunnersWorld.

Inschrijven kan tot 23 november en kost 5 euro per persoon. Voor kinderen is het gratis.

Lees ook

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...