Dordrecht, Netherlands

Wantijpop en Live at Wantij weer een geslaagd festival

Ondanks de alarmerende weersvoorspellingen is Live at Wantij en Wantijpop een heel succesvol festival geworden.
Fokko van der Straaten | 16 juni 2019 14:20 | Aangepast op 16 juni 2019 14:20
Door de hevige regenval van de afgelopen dagen en nachten moest er zelfs zaterdagochtend een speciale zuigwagen aan te pas komen om het hoofdveld in het Wantijpark enigszins droog te krijgen. Dat lukte ten dele want aan het eind van Wantijpop lag de grasmat er behoorlijk geschonden bij maar dit maakte voor de bijna 18.000 bezoekers weinig uit, zij genoten twee dagen lang van de optredende artiesten. 

Zaterdagmiddag was er nog een klein incident tijdens het optreden van de Dordtse Merol. In het publiek werd een spandoek, bevestigd aan twee loopkrukken, omhoog gehouden met daarop de tekst "GEEN GEN-X@WANTIJ". De demonstranten wilden hiermee duidelijk maken dat ze bezorgd zijn over het dumpen van gevaarlijke stoffen in het Wantij door Dupont en Chemours en het festival zich laat sponsoren door deze bedrijven. 

Organisator Maghiel Koekkoek van BOD Events kijkt terug op een geslaagde derde editie Live at Wantij en gaat zich al voorbereiden op de 25 ste editie van Wantijpop in 2020. Een samenvatting van beide evenementen is bij TV Dordrecht vanaf 18.00 uur te zien en zal ieder uur herhaald worden.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...