Dordrecht, Netherlands

Wapen en drugs gevonden bij controle

Een vuurwapen en harddrugs, niet elke bestuurder heeft het in zijn auto liggen. Toch troffen agenten deze spullen dinsdagavond aan bij de controle van een 33-jarige man uit Breda op de Aert de Gelderstraat.
Robert van Loon | 3 juli 2019 16:12 | Aangepast op 3 juli 2019 16:12
Een motoragent zag de auto rond middernacht hard een straat inrijden waaruit de auto zojuist achteruit was uitgereden. Toen hij de bestuurder in de 19e Eeuwse Schil controleerde kwam hij erachter dat er nog voor 2500 euro aan boetes uitstond.


Bij het doorzoeken van de auto kwamen het vuurwapen en de drugs tevoorschijn. De man is aangehouden en overgebracht naar het bureau.

Lees ook

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...

Kuijt doet beroep op supporters na ongeregeldheden: 'Elkaar zo goed mogelijk corrigeren'

FC Den Bosch - FC Dordrecht werd vrijdagavond volledig overschaduwd door ongeregeldheden. Daarbij ra...

FC Dordrecht pakt punt op knotsgekke, maar ook trieste avond in Den Bosch

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan een bizarre ontmoeting met en bij FC Den Bosch: 3-3. We...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Simone Beunke

Presentator Ben Corino gaat in het radioprogramma Studio De Witt zaterdag een uur lang in gesprek me...