Dordrecht, Netherlands

Wapens WO II opgevist in Zuidhaven

Magneetvissers hebben zaterdag in de Zuidhaven twee geweren uit het water gevist. Het blijkt om wapens uit de Tweede Wereldoorlog te gaan.
Gert van der Steen | 5 november 2018 11:03 | Aangepast op 5 november 2018 11:03
De politie hoorde dat bij een patrouille. Ook een dag eerder was er al een geweer boven water gekomen. Het gaat om Mausers, Duitse wapens.


Voor alle zekerheid heeft een dregteam van de Landelijke Eenheid nog een onderzoek ingesteld. Er werd verder alleen nog een patroonhouder gevonden.

Uit reacties op Facebook zou blijken dat het mogelijk om een gedumpte verzameling zou kunnen gaan.

Lees ook

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Het Scheffersplein moet het hele jaar een bruisende plek gaan worden. Dat hebben de horeca-onderneme...

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...