Dordrecht, Netherlands

War Child bezoekt BSO De Boomhut

Opgroeien in een oorlogsgebied; iets waar wij in Nederland niet mee te maken hebben. Om kinderen zich er bewust van te maken dat dat elders op de wereld gebeurt, kwam er vandaag een vrijwilliger van War Child langs BSO De Boomhut om er alles over te vertellen.
Vera Willers | 19 oktober 2017 14:42 | Aangepast op 19 oktober 2017 14:42
De kinderen kunnen ook iets voor de kinderen in een oorlogsgebied betekenen. De SWKGroep heeft in totaal vierduizend lidmaatschappen van War Child aangeschaft. Zo'n lidmaatschap kost 96 euro per jaar en daar kan één kind mee geholpen worden. De kinderen van de BSO hebben allemaal een abonnement gekregen, waarmee ze ook toegang krijgen tot verscheidene War Child-activiteiten.

Aan het einde van de ochtend vormden de kinderen samen een groot vredesteken op het schoolplein. Een meisje reageerde erg enthousiast. "Ik vind het wel heel erg goed dat ze dat doen", zegt ze over War Child.

Lees ook

Dilemma voor bewoners Sperwerflat Sliedrecht: cv-ketel vervangen of voorgoed van het gas af?

De Sperwerflat in Sliedrecht gaat tijdens hun jaarlijkse Vereniging van Eigenaren-vergadering (VvE) ...

Drie Dordtenaren aangehouden op verdenking van drugshandel

De politie heeft drie mannen uit Dordrecht (35, 47 en 53 jaar) gearresteerd op verdenking van handel...

Politie plaatst camera bij winkelcentrum Bieshof om overlast tegen te gaan

De politie heeft in overleg met de winkeliersvereniging en de gemeente Dordrecht een mobiele camera ...

Klaar met de kerstboom? Lever ‘m in!

Op woensdag 5 januari (tussen 11.00 en 16.30 uur) en zaterdag 8 januari (tussen 11.00 en 15.00 uur) ...

Er is geen enkele reden om een nieuwjaarsduik dit jaar over te slaan

Opnieuw is er geen gezamenlijke nieuwjaarsduik dit jaar op de Merwelanden door de huidige lockdown. ...

Dordtse tatoeëerder niet blij met verbod op blauwe en groene inkt

Tatoeëerders mogen vanaf 7 januari 2023 de oude groene en blauwe inkt niet meer in de huid prikken....