Dordrecht, Netherlands

War Child bezoekt BSO De Boomhut

Opgroeien in een oorlogsgebied; iets waar wij in Nederland niet mee te maken hebben. Om kinderen zich er bewust van te maken dat dat elders op de wereld gebeurt, kwam er vandaag een vrijwilliger van War Child langs BSO De Boomhut om er alles over te vertellen.
Vera Willers | 19 oktober 2017 14:42 | Aangepast op 19 oktober 2017 14:42
De kinderen kunnen ook iets voor de kinderen in een oorlogsgebied betekenen. De SWKGroep heeft in totaal vierduizend lidmaatschappen van War Child aangeschaft. Zo'n lidmaatschap kost 96 euro per jaar en daar kan één kind mee geholpen worden. De kinderen van de BSO hebben allemaal een abonnement gekregen, waarmee ze ook toegang krijgen tot verscheidene War Child-activiteiten.

Aan het einde van de ochtend vormden de kinderen samen een groot vredesteken op het schoolplein. Een meisje reageerde erg enthousiast. "Ik vind het wel heel erg goed dat ze dat doen", zegt ze over War Child.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...