Dordrecht, Netherlands

War Child bezoekt BSO De Boomhut

Opgroeien in een oorlogsgebied; iets waar wij in Nederland niet mee te maken hebben. Om kinderen zich er bewust van te maken dat dat elders op de wereld gebeurt, kwam er vandaag een vrijwilliger van War Child langs BSO De Boomhut om er alles over te vertellen.
Vera Willers | 19 oktober 2017 14:42 | Aangepast op 19 oktober 2017 14:42
De kinderen kunnen ook iets voor de kinderen in een oorlogsgebied betekenen. De SWKGroep heeft in totaal vierduizend lidmaatschappen van War Child aangeschaft. Zo'n lidmaatschap kost 96 euro per jaar en daar kan één kind mee geholpen worden. De kinderen van de BSO hebben allemaal een abonnement gekregen, waarmee ze ook toegang krijgen tot verscheidene War Child-activiteiten.

Aan het einde van de ochtend vormden de kinderen samen een groot vredesteken op het schoolplein. Een meisje reageerde erg enthousiast. "Ik vind het wel heel erg goed dat ze dat doen", zegt ze over War Child.

Lees ook

Pret, maar ook problemen door winters weer in de regio

Winterse omstandigheden in onze streek, die grotendeels wit kleurt. Tot 12.00 uur was code oranje va...

Waterschap zoekt nieuwe vrijwillige dijkwachten in onze streek

Het Waterschap Rivierenland is dringend op zoek naar nieuwe vrijwillige dijkwachten in de regio Albl...

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...